×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. septembris, 2016
Drukāt

Ieskandinot Eiropas Sporta nedēļu, šodien 345 norises vietās notiks sportiskas aktivitātes

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Šodien Latvijā sākas Eiropas Sporta nedēļa, kas norisināsies līdz 23.septembrim, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK).

LOK organizētā “Olimpiskā diena 2016” šogad notiks 23.septembrī 345 norises vietās visā Latvijā, kopumā pulcējot jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 115 835 dalībnieku no 93 pašvaldībām. Pasākuma devīze ir “Padod bumbu!”. Šogad Olimpiskā diena ir veltīta olimpiskā sporta veida – volejbola – popularizēšanai.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā, un tajā iesaistīties tiek aicināts ikviens iedzīvotājs.

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2016” norises vietās pasākums 23.septembrī sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar volejbolu un tā spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Papildus vienojošajiem pasākumiem organizētāji “Olimpiskās dienas 2016” norises vietās tiek aicināti izstrādāt savu individuālo pasākumu programmu, lai plašāk popularizētu olimpiskos sporta veidus un olimpiskās idejas.

“Olimpiskās dienas 2016” pasākumi būs bez maksas un visiem dalībniekiem tiks pasniegti Starptautiskās olimpiskās komitejas 2016.gada sertifikāti, bet viena labākā komanda katrā pašvaldībā saņems LOK speciālbalvas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+