Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieskaties! Visi horoskopi pa dekādēm vienuviet!0

Foto – Pixabay

Horoskops saskaņā ar dekādēm

Astrologi profesionāļi sadala dekādēs katru zodiakālo periodu. Piemēram, ja viņi runā par cilvēku, kas dzimis Dvīņu zīmē, viņi precizē, ka Svaru otrajā dekādē.

Dekāde ir 10 dienas, kuru ietekmē konkrēts debesu spīdeklis. Katra no zodiaka zīmēm sadalās trijās dekādēs, tāpēc kopā sanāk 36 dekādes. Kas attiecas uz raksturojumiem, tad tie ir daudz precīzāki salīdzinājumā ar parasta horoskopa raksturojumiem.

1.janvāris – 10.janvāris

Šie cilvēki vienmēr pabeidz to, ko iecerējuši, jo viņi ir ļoti apņēmīgi, pat neraugoties uz savu kautrīgumu. Viņi ir enerģiski un mērķtiecīgi, viņi piešķir lielu nozīmi brīvībai, kuras dēļ dažkārt rodas sarežģījumi saskarsmē.

Iedraudzēties ar šādu cilvēku ir ļoti grūti, taču, ja tas izdodas, šāda draudzība būs ilga, stipra un uzticama.

11.janvāris – 20.janvāris

Šādi cilvēki bieži izrāda nepārliecinātību par sevi, viņi nevar nosēdēt uz vietas. Tās ir personības, kuras ar mierīgu sirdi pamet darbu pusratā. Šā iemesla dēļ viņiem īpaši nepieciešama uzmanība un atbalsts.

Viņiem ir jāsaprot, ka viņiem pašiem un viņu pūļu rezultātam kāds tic un ir ieinteresēts. Viņiem svarīgi dzirdēt pozitīvas atsauksmes par savu darbu. Šāds cilvēks ļoti tiecas pēc saskarsmes un cilvēkiem.

21.janvāris – 31. janvāris

Šīs ir elegantas un apbrīnojami skaistas personības. No tām enerģija raujas ārā ik sekundi, bet viņu optimismam nav robežu. Šie ir cilvēki ar milzīgu dzīves potenciālu, tāpēc viņiem vienmēr labi veicas darbi, viss sokas, bet šķēršļi tiek pārvarēti viegli un nepiespiesti.

Viņiem izdodas viegli radīt pret sevi pozitīvu apkārtējo cilvēku attieksmi, jo ir apveltīti ar jautru temperamentu un miermīlīgu raksturu.

1.februāris – 10.februāris

Šāds cilvēks ir neticami apburošs, viņam ir sava rozīnīte, bet kā mīlnieks viņš ir neticami kaislīgs. Šie cilvēki lieliski saprot, ka ir ļoti pievilcīgi, viņi prasmīgi izmanto savas labākās īpašības, parādot tās izdevīgā gaismā.

11.februāris – 19.februāris

Šie ir neticami čakli cilvēki, viņu spēcīgā enerģētika uzreiz izceļ viņus starp apkārtējiem. Līdztekus tam viņi ir diezgan pievilcīgi un pieticīgi. Debesis apveltījušas viņus ar spēju izdziedēt dvēseles ievainojumus un fiziskas kaites.

Šāds cilvēks vienmēr izstaro mieru, stabilitāti un klusu prieku, kas arī piesaista viņiem apkārtējos. Cilvēkus savaldzina un vilina viņu netveramais šarms, tāpēc, ka blakus viņiem patiešām ir mierīgi un silti.

20.februāris – 29.februāris

Šie ir ļoti jūtīgi cilvēki, viņus diezgan viegli ievainot, apvainot un aizskart. Viņi ļoti atbildīgi attiecas pret sava darba izpildi, dažkārt aizmirstot, ka viņu spēki nav bezgalīgi. Viņiem ļoti svarīgi ir prast atslābināties, atvēlēt vairāk laika atpūtai, lai pēc tam neciestu no nepatīkamām kaitēm un varētu veiksmīgi strādāt.

1.marts – 10.marts

Šie ir skaisti un apburoši cilvēki. Viņiem ļoti svarīgi iegūt pārliecību par saviem spēkiem, mērķtiecību un izturību. Ja šīs īpašības tiek attīstītas, šāds cilvēks spēj ļoti daudz.

11.marts – 20.marts

Šis ir cilvēks, kurš prot sevi parādīt no ļoti izdevīgas pozīcijas, viņš ir komunikabls un neatkarīgi no dzimuma diezgan vīrišķīgs savā uzvedībā. Šie ir laipni cilvēki, kam patīk pūst apkārtējiem miglu acīs.

21.marts – 1.aprīlis

Šie cilvēki spēki momentāni sastādīt rīcības plānu pat pašos grūtākajos apstākļos. Viņu loģika ir pilnīga, bet kopā ar intuīciju tā palīdz viņiem pareizi novērtēt notikumu attīstības variantus tad, kad citi tikai sāk saprast, kas notiek.

Viņi ir izlēmīgi, pārliecināti par saviem spēkiem un bezbailīgi. Šīs īpašības palīdz viņiem rīkoties ļoti saprātīgi grūtos laikos un vissarežģītākajās situācijās.

2.aprīlis – 11.aprīlis

Šie ir visnotaļ godkārīgi cilvēki. Bieži savos centienos būt vienmēr un visā pirmais šāds cilvēks aizmirst par apkārtējo interesēm un pārstāj tām pievērst uzmanību. Turklāt nereti šāds cilvēks neaprēķina savus spēkus un pārspīlē savas spējas.

Viņi regulāri ignorē apkārtējo viedokli un ieteikumus, bet tas nepavisam neveicina viņu autoritātes palielināšanos citu acīs. Šādam cilvēkam pirmkārt jāiemācās dzirdēt, ko viņam saka citi, kā arī cienīt tos, kas atrodas viņam blakus.

12.aprīlis – 20.aprīlis

Šādiem cilvēkiem ļoti patīk uzdzīvot uz pilnu klapi, viņi izceļas ar pārgalvību un izšķērdību, bet vienlaikus ir patiesi un labsirdīgi. Viņi tiecas dot solījumus un ātri par tiem aizmirst, taču šī īpatnība nav aiz ļaunuma vai vēlmes kādam kaitēt. Viņi vienkārši tā ir uzbūvēti.

Atbildība un disciplinētība – tās nepavisam nav viņu stiprās puses. Viņiem ir jāiemācās turēt vārdu, tikai šādā gadījumā viņiem raksturīgā labestība un krietnums palīdzēs mērķu sasniegšanā.

21.aprīlis – 1.maijs

Šādiem cilvēkiem ir nosliece uz pārsteidzīgiem secinājumiem, viņi bieži rīkojas nepārdomāti un pieņem neapdomātus lēmumus. Viņiem ir jāiemācās katru dzīves situāciju izvērtēt izsvērti, nesteigties kaut ko darīt un maksimāli labi pārdomāt katru savu nākamo soli.

Pārdomāta attieksme pilnīgi pret jebkuru dzīves aspektu, katru darbību un vārdu – tikai tad šādu cilvēku dzīve būs saulaina un priecīga.

2.maijs – 11.maijs

Šie ir dāsni, atbildīgi, izpildīgi un čakli cilvēki. Esi pārliecināts, ka viņi nekad tevi nepievils. Tomēr šādiem cilvēkiem ir jāstrādā pie rakstura stingrības un jāattīsta izlēmība. Ja šāds cilvēks spēs tikt galā ar visām savām personiskajām problēmām, viņu noteikti gaida veiksme.

12.maijs – 20.maijs

Šāds cilvēks visu redz diezgan drūmos toņos, viņam ir nesabiedrisks raksturs un nosliece uz vientulību. Šis cilvēks neuzticas citiem, viņš ir piesardzīgs un aizdomīgs – pieņemot jebkuru lēmumu, viņš ļoti rūpīgi visu pārdomās un izanalizēs.

Tomēr – ja kāds tuvinieks nonāks nelaimē, šis cilvēks var upurēt ļoti daudz, lai palīdzētu, jo ļoti smagi pārdzīvo svešas bēdas. Vairīšanās no citiem un drūmums – tā ir pati īstākā maska, kuru šis cilvēks nēsā ar mērķi pasargāt sevi un noslēpties no apkārtējās pasaules.

21.maijs – 31.maijs

Šie cilvēki ir ļoti sabiedriski un jautri, viņi ļoti ātri izveido kontaktu ar apkārtējiem un atrod ar viņiem kopēju valodu. Tomēr šiem cilvēkiem ir pārmērīgi saasinātas sāncensības jūtas, kuru dēļ viņi dažkārt var ieslīgt nevajadzīgās galējībās. Ja pēkšņi viņu ceļā parādīsies pretinieks, viņi bez sirdsapziņas pārmetumiem novāks viņu no sava ceļa.

Šim cilvēkam nav viegli izturēt citu cilvēku panākumus, taču viņi ar prieku palīdzēs tam, kas nokļuvis nelaimē. Šim cilvēkam piemīt labas pašanalīzes prasmes, viņš mierīgi un brīvi pieņem un apzinās savas kļūdas un neveiksmes, kā arī viegli atrod to atrisināšanas veidus.

1. jūnijs – 10.jūnijs

Šie cilvēki ļoti mīl stabilitāti. Pirms jebkura lēmuma pieņemšanas viņi visu labi pārdomās, izsvērs, izvērtēs un tikai pēc tam spers attiecīgus soļus. Negaidītas pārmaiņas viņos vieš bailes, viņi sāk stipri šaubīties. Tomēr, kad viņi saprot, ka šīs pārmaiņas viņiem ir izdevīgas, viņi ātri adaptējas un pierod, jo stagnācija – tas nav par viņiem.

11.jūnijs – 20.jūnijs

Šie cilvēki, kam pilnībā pietrūkst romantisma, ir ļoti apdomīgi. Viņi nereti ļoti šaubās pirms kaut ko veikt. Starp šiem ļaudīm praktiski neiespējami satikt cilvēkus, kas mīl riskēt, vai pārgalvjus.

Viņiem patīk klusums, mierīga atmosfēra un mājas omulība. Lai gūtu panākumus dzīvē, viņiem sevī ir jāattīsta prasme izstarot pozitīvismu un jābūt pārliecinātākam par sevi. Viņiem jāapgūst saskarsmes māksla, kā arī jābūt drosmīgākiem un aktīvākiem.

21.jūnijs – 1.jūlijs

Šie ir ļoti neparasti cilvēki, bet viņu smagais raksturs ir iemesls regulārām nepatikšanām tuvās attiecībās un nepastāvībai partneru plānā. Šie ir pārāk augstprātīgi cilvēki, kuriem ir ārkārtīgi grūti spert pirmo soli uz samierināšanos, turklāt pat tādos gadījumos, kad viņi paši saprot, ka ir vainīgi. Tāpēc attiecības, kas tikko sākušās, beidzas. Šie cilvēki ir impulsīvi, viņi bieži iet savu emociju pavadā, ir ļoti jūtīgi.

2.jūlijs- 11.jūlijs

Šiem cilvēkiem ir labi attīstīta intuīcija, kas regulāri palīdz viņiem izvairīties no nepatikšanām un gūt panākumus. Viņiem vienmēr ir skaidrs mērķis. Šāda cilvēka galvenais dzīves uzdevums ir noticēt sev un saviem spēkiem. Ja tas izdosies, dzīve sniegs arvien jaunus patīkamus pārsteigumus.

12. jūlijs – 22.jūlijs

Šiem cilvēkiem vajadzētu būt laipnākiem, nebūt tik aizdomīgiem un atvērties apkārtējiem. Viņiem jābūt iecietīgākiem un jāsaprot, ka ne vienmēr vajag kaut ko atkarot, apkārtējie, kā likums, ir labvēlīgi. Ja izdosies pārvarēt šos trūkumus, baiļu sajūta un neizlēmība uzreiz izzudīs, bet cilvēks spēs veidot saskarsmi un būvēt attiecības.

23.jūlijs – 2.augusts

Šis ir ļoti sīksts cilvēks, viņš apveltīts ar neticami spēcīgu neatlaidību. Viņš ir aprēķinātājs, ambiciozs un egoistisks. Šim cilvēkam ir slikta humora izjūta vai vispār tās nav, tāpēc viņam ir ļoti ass un nepatīkams raksturs.

Taču pārbaudījumi, kurus liktenis viņiem piespēlē, tiem ir pa spēkam. Tie ir cilvēki, par kuriem saka, ka pasaule turas uz viņu pleciem. Viņiem ir labi attīstītas prasmes racionālā pašvērtējuma jomā, bet kopīgi ar noslieci uz analīzi šīs īpatnības ir izveidojušas šajos cilvēkos augsti attīstītas taisnīguma jūtas un prasmi tiekties pēc patiesām vērtībām.

3.augusts – 12.augusts

Šo cilvēku enerģētika ir ļoti saulaina, gaiša un viegla. Viņi nav ambiciozi, par panākumiem viņi priecājas bez liekas lielīšanās, bet zvaigžņu slimība – tas vispār nav par viņiem. Viņi ir optimisti, kas ļauj viņiem viegli sasniegt savus mērķus.

13.augusts – 22.augusts

Pirmoreiz iepazīstoties ar šādu cilvēku, var šķist, ka viņš ir nedaudz augstprātīgs. Tomēr tā ir tikai maska, jo dzīve viņu iemācījusi būt tādam. Šim cilvēkam ārkārtīgi svarīgi iemācīties atslābināties, jo milzīgs daudzums problēmu rodas no tieši no pārpūles. Vēl viņam jābūt maigākam pret tuviem cilvēkiem.

23.augusts – 2.septembris

Šiem cilvēkiem raksturīgs pieprasīt no apkārtējiem bez ierunām izpildīt dažāda veida instrukcijas un rīkojumus, bet viņi paši ne vienmēr tos veic perfekti. Šādi cilvēki biežāk nekā citi nonāk nestandarta situācijās, viņiem nereti nākas taisnoties par to, ko viņi nav darījuši. Viņus bieži apsūdz par dažādām kļūdām un nodarījumiem.

Šim cilvēkam ir jāiemācās veidot attiecības ar cilvēkiem, noticēt saviem spēkiem un patiesi iemīlēt dzīvi. Un pats galvenais – viņiem vispirms pašiem jāiemācās būt atbildīgiem, pirms prasīt to no citiem.

3.septembris – 12.septembris

Šie cilvēki ir nerimstoši patiesības meklētāji. Viņi neprot būt elastīgi un neiziet uz kompromisu. Viņiem nav nozīmes, kā apkārtējie uztvers viņu vārdus, jo pats galvenais, lai ko tas arī maksātu, ir nosargāt taisnīgumu.

Viņiem ir jāiemācās būt elastīgiem un atcerēties, ka dažkārt patiesība ir rūgta. Protams, neviens nesaka, ka jānostājas uz krāpšanas ceļa, tomēr pastāvēt uz savu taisnību aizmirstot, ko jūt apkārtējie, nav pareizi.

13.septembris – 23.septembris

Šajā periodā dzimuši līdzsvaroti un ļoti mierīgi cilvēki, kam piemīt viegls un jautrs raksturs un kuri dāvā apkārtējiem prieku un siltumu. Viņi ir labvēlīgi un sabiedriski, viņiem ir plašs saskarsmes loks, bet apkārtējie viņu ciena. Par tādiem cilvēkiem pilnīgi pamatoti saka, ka viņi burtiskā nozīmē peldas mīlestībā.

24.septembris – 3.oktobris

Šādi cilvēki vienmēr vēlas sasniegt harmoniju it visā. Viņiem patīk viss skaistais, viņi ir žēlsirdīgi un godīgi. Šādos cilvēkos slēpjas daudz talantu, viņam viegli padodas jebkura lieta, kurai viņš ķeras klāt.

4.oktobris – 13.oktobris

Šie ir nemierīgi un dumpinieciski cilvēki. Viņus neticami vilina pārmaiņas, bet dzīvesvietas maiņa – tā ir viņu rakstura iezīme. Viņi ir graciozi un skaisti.

Šiem cilvēkiem piemīt iekšēja jautrības dzirkstelīte, pateicoties kurai, viņi vienmēr patiesi priecājas un joko, turklāt humors vienmēr ir maigs un labsirdīgs. Blakus tādam cilvēkam ir omulīgi, interesanti un droši.

14.oktobris – 22.oktobris

Šajā periodā dzimušās personības tiecas pēc komfortabliem dzīves apstākļiem, greznības un skaista mājokļa iekārtojuma. Tomēr – ja viņi kļūst atkarīgi no šīs dzīves puses, viņi viegli iekrīt depresijā un zaudē dzīves orientierus.

Bieži šādi cilvēki ir uzcītīgi, punktuāli un viņiem ir mērķis. Viņi ir uzmanīgi pret citiem cilvēkiem un palīdz bez papildu lūgumiem. Tomēr šādam cilvēkam trūkst pārliecības par sevi.

23.oktobris – 2.novembris

Šis ir ātras dabas, agresīvs un godkārīgs cilvēks. Viņa dzīve ir kā vētraina straume, kurā uzvaras un sakāves savijušās kopā, un tikai pašam cilvēkam jāizvēlas savs īstais ceļš.

Liels viņu dabas mīnuss ir stūrgalvība, kas pastāvīgi viņu ceļā izliek dažāda veida šķēršļus. Šādam cilvēkam jāmācās būt taktiskam un elastīgam, lai ietiepība neaptumšotu prātu.

3. novembris – 12.novembris

Šie noslēgtie, aizdomīgie cilvēki, kas citiem neuzticas, bieži vien ir iesaistīti ļoti nepatīkamos notikumos. Tomēr viņi ir diezgan čakli, jo no dzimšanas saņēmuši lielu pacietības rezervi.

Viņiem jābūt atvērtākiem pasaulei, tikai šajā gadījumā pasaule atvērsies viņiem. Apkārtējie nav jāuztver kā ienaidnieki.

13.novembris – 22.novembris

Šis cilvēks bieži ļoti daudz slēpj no apkārtējiem. Viņš ir savaldīgs, bet bieži izrāda nepacietību, tāpēc nav nekā pārsteidzoša, ka viņa ieplānotās darbības var pēkšņi izjukt vai noiet galīgi greizi.

Šādam cilvēkam ir liels darba potenciāls un stipra veselība. Viņam ir ārkārtīgi svarīgi prast atslābināties un pareizi sadalīt savu laiku darbam un atpūtai.

23.novembris – 2.decembris

Šā cilvēka spējas ir neizsmeļamas, bet talanti daudzšķautņaini un dažādi. Šim cilvēkam ir mierīga daba, viņš zina, ko nozīmē uzcītīgi strādāt.

Viņš nedzenas pēc līderpozīcijām, būdams uzmanīgs un izpildīgs. Domubiedru kolektīvā vai labā partnerībā viņš spēs atvērties un gūt lielus panākumus.

3.decembris – 12.decembris

Šie ļaudis ir ar maigu raksturu, viņiem labi attīstīta radošā iztēle, un viņi lieliski saskata skaisto, cenšoties to atrast visur.

Viņi pastāvīgi ir kustībā, tie ir publiski un komunikabli cilvēki ar jautru dabu. Tāpēc viņiem ir plašs saskarsmes loks un daudz paziņu.

Viņi ir enerģiski un burtiski skrien pa dzīvi. Darbā šādi cilvēki uzņemas iniciatīvu un ir atbildīgi.

13.decembris – 21.decembris

Saistītie raksti

Šie cilvēki ir tie, kuros apvienojas stipra griba un spēcīgs raksturs, tālredzība un izlēmība, saprātīgums un spēks, lieliskas organizatoriskās spējas un izturība. Šie cilvēki vienmēr izrāda savu prātu, augstos ideālus, cēlsirdību, godīgumu, graciozitāti.

Šādam cilvēkam var uzticēties jebkurā situācijā. Viņam ir zināšanas, nav egoisma, turklāt viņš prot sniegt vērtīgu padomu. Tomēr viņam ir jāiemācās rast kompromisus un kļūt pacietīgākam.

22.decembris – 31.decembris

Šo cilvēku raksturā dominē aprēķins un mierīgums. Šie cilvēki ir uzticamības iemiesojums.

Viņu kompānijā vienmēr ir viegli un mierīgi. Šie cilvēki ir lieliski draugi un neticami mierpilni.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv