Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. novembris, 2015
Drukāt

Ieslēgt telefonu bagāžniekā

Foto - LETAFoto - LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija vakar atklāja kampaņu “Skaties ceļam acīs!”, kas mudina satiksmes dalībniekus visu uzmanību veltīt ceļam, nevis tādām blakuslietām kā tālrunis, navigācijas iekārtas vai aizrautīgas sarunas.

Izrādās, ka īsziņu rakstīšana, sēžot pie automašīnas stūres, var būt pat bīstamāka par braukšanu alkohola reibumā. Sociālpsihologs Ivars Austers norādīja, ka ir jāatrod veids, kā likt sev izvairīties no kārdinājuma skatīties telefonā, vadot transporta līdzekli. Viņš minēja gan tādu radikālu veidu kā telefona ieslēgšana bagāžniekā, gan mērenākus veidus, piemēram, var izmantot telefona aplikācijas, kurās var ievadīt savu apņemšanos, ko turklāt redzēs arī draugi sociālajos tīklos.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+