Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Iesloga radio “Brīvā Eiropa” žurnālisti

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Radio “Brīvā Eiropa” Azerbaidžānas nodaļas žurnālistei Kadidžai Izmailovai Baku tiesa noteikusi divu mēnešu pirmstiesas apcietinājumu, apsūdzot viņu par kāda vīrieša novešanu līdz pašnāvībai.

Azerbaidžānas prezidenta Ilhama Alijeva kabineta vadītājs Ramizs Mehdijevs izdevis 60 lapu garu paziņojumu, kurā apsūdzējis Izmailovu par “nepakļaušanos” un “sliktu attieksmi pret labi zināmiem Azerbaidžānas sabiedrības pārstāvjiem”, kas tādējādi “apmierina viņas labvēļus ārzemēs”. “Kadidžas Izmailovas apcietināšana un turēšana ieslodzījumā ir kārtējais mēģinājums divus gadus ilgušajā kampaņā apklusināt žurnālistus, kuri izmeklē korupciju valdībā un cilvēktiesību pārkāpumus Azerbaidžānā. Kadidža tiek sodīta par savu žurnālistes darbību,” paziņojis radio “Brīvā Eiropa” galvenais redaktors Nenads Pejičs, noraidot viņai izvirzītās apsūdzības. Izmailova regulāri ziņojusi par prezidenta Alijeva ģimenes locekļu finansiālajām aktivitātēm.

Pievienot komentāru

Liesmas sasniedza 24.stāvu 15 minūtēs: kā tas varēja notikt? (4)Vai līdzīga ugunsnelaime kā Londonā nevar notikt arī Rīgas daudzstāvu namos?
Draugiem Facebook Twitter Google+