Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
7. decembris, 2016
Drukāt

Iesniedz parakstus Alūksnes slimnīcas saglabāšanai (1)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Parakstus iesniedz Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins (centrā), Alūksnes novada domes deputāts Jānis Sadovņikovs un Alūksnes invalīdu biedrības vadītājs Edvīns Fricis Svars.

Saeimā vakar iesniegti 10 985 Alūksnes un Apes, kā arī citu kaimiņu novadu, tostarp Gulbenes un Balvu, iedzīvotāju paraksti par Alūksnes slimnīcas saglabāšanu esošajā statusā.

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins (Vidzemes partija) žurnālistiem sacīja, ka, neskatoties uz politiķu paziņojumiem pēc pirmdienas koalīcijas sanāksmes, parakstu iesniegšana ir loģisks solis. Viņš uzsvēra, ka Alūksnes slimnīcai jāturpina sniegt neatliekamā palīdzība visu diennakti, tomēr tā būšot Saeimas izvēle, kā tieši rīkoties un to noteikt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un kāpēc tas ( slēgšana) bija vajadzīgs – jā jāatbalsta draudzenes privātbizness un lai naudiņa tur…
    ”Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienībai – privāta slimnīca, kur lielākā kapitāla daļa jeb 57,66% pieder SIA “Medicīnas sabiedrību vadība”, kas savukārt pieder pašreizējai Veselības ministres Andas Čakšas padomniecei Alīdai Vānei – 30% – un Marģeram Zeitmanim – 70%, – ir 162 991 eiro lieli nodokļu parādi, kā arī komercķīla bankā “Citadele”, kas sākotnēji sastādīja 1 421 999,59 eiro ” .
    Un par valsti un par Alūksni – tā viens ZZS ministrs kārtoja savu aptieku biznesu otrs savu draudzeņu… Kur valsts un iedzīvotāji, to intereses – laikam paslaucītas zem ZZS Veselības ministru kabineta tepiņa…

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (3)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+