Latvijā
Politika

Iesniegts pirmais deputātu kandidātu saraksts 13.Saeimas vēlēšanām4

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs Ritvars Eglājs (no labās) pieņem no Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētāja Jāņa Bordāna un valdes locekļa Krišjāņa Feldmaņa kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām. Foto – LETA

Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) otrdien tika iesniegts pirmais deputātu kandidātu saraksts 13.Saeimas vēlēšanām. To iesniedza Jaunā konservatīvā partija. Saraksts pieteikts visos Saeimas vēlēšanu apgabalos – Rīgā, Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē, un tajā iekļauts maksimālais deputātu kandidātu skaits – 115 kandidāti.

Ar iesniegto kandidātu sarakstu, priekšvēlēšanu programmu, ziņām par kandidātiem un statistiku ikviens interesents var iepazīties 13.Saeimas vēlēšanu mājaslapā

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 13.Saeimas vēlēšanām turpināsies līdz 7.augustam. Iesniegt kandidātu sarakstus Saeimas vēlēšanām var likumā noteiktā kārtībā reģistrētas partijas un partiju apvienības. Partijām, arī tām, kas ietilpst partiju apvienībā, jābūt reģistrētām vismaz gadu pirms vēlēšanām, kā arī gan partijā, gan partiju apvienībā kopā jābūt vismaz 500 biedriem​.

Līdz šodienas pēcpusdienai​ iesniegt kandidātu sarakstu CVK pieteikušies vēl divi politiskie spēki – Rīcības partija kandidātu sarakstu plāno iesniegt rīt, 25.jūlijā, plkst.12.30, bet Zaļo un Zemnieku savienība 2.augstā plkst.14.00.

LA.lv