×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. marts, 2018
Drukāt

Iespaidīgā avārija pie Pūres: kāpēc tā notika? (5)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Piektdien, 2. martā, ap plkst. 9 netālu no Pūres kāds šoferis veica pārgalvīgu manevru nepārliecinoties, vai ceļš ir brīvs un ceļa segums atbilstošs šādai rīcībai. Rezultātā cietuši trīs cilvēki un bojāti trīs auto.

Kā vēsta LNT “Degpunktā” – gāzes vedējs saplacināja ģimenes auto, bet vēl viens spēkrats “finišēja” grāvī.

Valsts policijas (VP) Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs norāda, ka šajā ceļa posmā šoferiem jābūt pacietīgiem. Izbraucot no Pūres, gribas “spiest gāzi grīdā”, bet ja kāds velkas pa priekšu, rodas vēlme apdzīt. To darīt kategoriski aizliegts, jo faktiski visas darbības notiekot “uz aklo”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu un kāpēc tad tā notika???

  2. Ātrumus mēģina apkarot, bet apdzīšanas manevrus nav kas pamāca. Arī kustībā esošie smagie auto tiek bieži ignorēti, nerēķinās cik smagajam ar pilnu kravu būs nepieciešams bremzēšanas ceļš, cik veikli smagais spēj mainīt kustības joslas, jo bieži tiek apdzīti autiņi, īsi pirms nogriešanās savos māju ceļgalos.

  3. Baha kungs!Tad varbùt pèc notikušäs kärtèjäs avärijas šajä posmä parädìsies atiecìgäs satiksmi regulèjošäs zìmes!Jo daudzi,kä pärbrauc Pùres veikala gäjèju pärejai garäm,tä pedälis grìdä Ventspils virzienä!!!

  4. Paldies dievam,ka tā gāzes muca nesprāga,bet vieglo a/m soferi viens par otru ir gudrāki,labai redz ka pretim nāk cita a/m,vienalga par katru cenu jāapdzen to kas brauc lēnāk,tā radot avarijas situācijas,kā rezultātā cieš ne tikai avārijas izraisītājs,bet citas a/m.

  5. Gan jau atkal kāds bija piedzēries.

Draugiem Facebook Twitter Google+