Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. oktobris, 2016
Drukāt

Iespaidīgā veidā paslēpta cigarešu kontrabanda

Foto - VIDFoto - VID

Nitrātu kravas vietā Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas atklājušas 2,46 miljonus kontrabandas cigarešu.

Nelikumīgas atklātas uz Latvijas robežas ar Krieviju. Cigaretes bija noslēptas metāla bundžās, kas deklarētās preces – nitrātu – vietā bija piepildītas ar cigaretēm un smiltīm.

13.oktobrī Terehovas muitas kontroles punktā iebrauca kravas automašīna DAF ar deklarētu kravu – nitrāti, kas atradās aizvākotās metāla bundžās.

Pārbaudot divpadsmit kilogramu smagās bundžas ar rokas bagāžas skeneri, VID muitas amatpersonām radās aizdomas par nedeklarētu preci. Atverot vienu no bundžām, atklājās, ka tajā, apbērti ar smiltīm, atrodas iepakojumi ar cigaretēm.

Šādi bija piepildītas visas kravā esošās 1540 metāla bundžas. Muitas fiziskās kontroles rezultātā tika izņemti 2 461 200 gabalu cigarešu “PALL MALL” un “NZ” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Aizdomās par minēto noziedzīgo nodarījumu tiek turēta viena persona –1953.gadā dzimis Latvijas nepilsonis, kuram nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis.

Izņemtās cigaretes tuvākajā laikā tiks nodotas Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūrai iznīcināšanai.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+