Mobilā versija
+15.5°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Iespēja bezmaksas izmēģināt limfas stimulācijas masāžu dažādās Latvijas vietās 6. un 7. jūnijā (1)

masaza3

Pludmales sezonai sākoties, aktualizējas jautājums par iespējām uzlabot figūru un mazināt ādas celulītu. Iedarbīgs ierocis cīņā ar celulītu un liekajiem centimetriem ir limfas stimulācijas masāža.  Lai paplašinātu iedzīvotāju iespējas iepazīt šo procedūru, masāžas studiju tīkls “Figura Line” 6. un 7.jūnijā aicina daiļā dzimuma pārstāves apmeklēt “Atvērto durvju dienas” studijās visā Latvijā.

Visi, kas vēlas vairāk uzzināt, kas ir limfa un kā notiek pasaulē arvien populārākā limfas stimulācijas masāža, “Atvērto durvju dienā” var pieteikties uz bezmaksas 18 minūšu limfas stimulācijas masāžas iepazīšanās procedūru sev tuvākajā “Figura Line” studijā.

6.jūnijā “Atvērto durvju dienas” pasākumi notiks trīs masāžas studijās Rīgā – Juglā, Purvciemā un  Stabu ielā, kā arī studijās ārpus Rīgas – Ogrē un Preiļos. Savukārt,  7.jūnijā  visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt masāžas studiju Vecrīgā, kā arī ārpus Rīgas – Siguldā, Madonā, Cēsīs, Jelgavā, Daugavpilī, Valmierā un Līvānos.

“Atvērto durvju dienās” masāžas studijās notiks dažādas bezmaksas lekcijas un prezentācijas.  “Figura Line” studijā Vecrīgā (“Jēkaba kazarmās”) notiks aktrises Agneses Zeltiņas rotu kolekcijas “SoulStoneS by Agnese Zeltina” prezentācija. Studijā Juglā notiks lekcija par jaunākajām tendencēm kosmetoloģijā, savukārt, masāžas studijā Rīgā, Stabu ielā – izzinoša lekcija par sejas ādas kopšanu. Bet Ogrē dāmas aicinātas apmeklēt astroloģes Deinas Laiviņas lekciju par ēšanu un skaistumkopšanu saskaņā ar Mēness ciklu, kā arī uztura zinātnieces un žurnāla “Četras sezonas” recepšu autores Vitas Levkānes lekciju par jaunu alternatīvu metodi veselīga un garda ēdiena pagatavošanā. Kā arī “Atvērto durvju dienu” apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sarunās un diskusijās par veselīga uztura tēmām.

Tikai “Atvērto durvju dienu” laikā būs iespēja iegādāties limfas stimulācijas masāžu  abonementus studijās “Figura Line” par īpašu akcijas cenu.  Pasākuma apmeklētājas gaida arī dažādi pārsteigumi  un dāvanas.

Uz bezmaksas procedūrām un lekcijām vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Sīkāka informācija par “Atvērto durvju dienu” norisi “Figura Line” studijās visā Latvijā – smājaslapā www.figura-line.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. gribētos izmēģināt bet Liepāja jau atkal nav iekļauta

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+