Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
26. augusts, 2013
Drukāt

Iespēja nomaksāt parādu


Foto - LETAFoto - LETA

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (“RNP”) saviem klientiem, kuriem izveidojies parāds par apsaimniekošanu un saņemtajiem pakalpojumiem, vienu mēnesi no šā gada 2. septembra līdz 30. septembrim piedāvās iespēju noslēgt izlīgumus par pakāpenisku parāda atmaksu, nepiemērojot soda procentus.

 

Noslēdzot izlīgumu par pakāpenisku parāda atmaksu, tiks sastādīts individuāls parāda atmaksas grafiks ar maksimālo termiņu divi gadi. Aprēķinot maksājuma apmēru, tajā netiks iekļauta kavējuma nauda, proti, līgumsods, kas izveidojies līdz izlīguma noslēgšanas brīdim. Aizvadītajā gadā “RNP” jau rīkoja šādu akciju no 1. jūlija līdz 31. decembrim. Kopumā sešu mēnešu laikā iespēju noslēgt izlīgumu izmantoja vairāk nekā 10 000 “RNP” klientu.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +2.4
Alūksne 0.0
Daugavpils +2.0
Saldus +1.8
Liepāja +3.2
Jelgava +2.1
Ventspils +2.3
Limbaži +1
Madona +0.3
Rēzekne +0.7
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+