×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
14. septembris, 2016
Drukāt

Iespēja redzēt Saeimas sēžu zāli! Parlamentā būs Atvērto durvju diena

Saeimas ēka.Saeimas ēka.

Foto - LETA

Atvērto durvju diena Saeimā notiks jau devīto reizi, un šogad tā organizēta sadarbībā ar Latvijas Valsts simtgades Jauniešu rīcības komiteju un Latvijas Mākslas akadēmiju.

Par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei Saeima šā gada Atvērto durvju dienā, 30.septembrī, aicina interaktīvā ekspozīcijā #EsEsmuLatvija iejusties valsts nākotnes veidotāju tēlā un ieskandināt simtgades svētkus.

#EsEsmuLatvija ir daļa no Latvijas Valsts simtgades Jauniešu rīcības komitejas veidotās mobilās ekspozīcijas, kas laikā no 2017.gada 4.maija līdz 2018.gada 18.novembrim apceļos Latvijas skolas, pilsētas svētkus un nozīmīgākos jauniešu auditorijai domātos festivālus, iesaistot jauniešus Latvijas valsts simtgades sagaidīšanā, vienlaicīgi veicinot izpratni par Latvijas valsts izveidošanos, lepnumu par mūsdienu Latvijas sasniegumiem un apziņu par sevi kā Latvijas nākotnes veidotāju.

Kā katru gadu, arī šogad Atvērto durvju dienā parlamenta apmeklētāji varēs apskatīt Sēžu zāli, kurā katru ceturtdienu deputāti sanāk uz sēdēm, Sarkano zāli, Dzelteno zāli, Balsošanas zāli un Dāvanu zāli. Tāpat interesenti varēs ielūkoties reprezentācijas telpās, kuras ikdienas parlamenta ekskursiju laikā nav pieejamas.

30.septembrī Saeimas nams apmeklētājiem būs atvērts no pulksten 10 līdz 18, un interesenti aicināti ierasties gan grupās, gan individuāli. Ņemot vērā, ka Saeimas ēkā vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits, priekšroka būs tiem, kuri savu apmeklējumu būs pieteikuši iepriekš.

Interesenti aicināti pieteikties līdz šī gada 22.septembrim, nosūtot personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu; grupām – arī atbildīgās kontaktpersonas tālruņa numuru) uz e-pastu pasakumi@saeima.lv. Papildu informācija pa tālruni 67087321.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+