×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. novembris, 2012
Drukāt

Iespēja saņemt Miera prēmiju

Eiropas Savienība (ES) izsludinājusi zīmējumu un rakstu konkursu bērniem un jauniešiem “Miers, Eiropa, nākotne – ko miers Eiropā nozīmē tev?”.


 

Četrus konkursa uzvarētājus aicinās uz 2012. gada Nobela Miera prēmijas ceremoniju Oslo ES oficiālās delegācijas sastāvā. Konkursa uzvarētāji piedalīsies gan balvas pasniegšanā 10. decembrī, gan Nobela Miera prēmijai veltītajā koncertā 11. decembrī. ES vadītāji vēlas, lai ceremonijā piedalītos arī bērni un jaunieši kā kontinenta mantinieki.

Lai piedalītos konkursā, bērniem no astoņiem līdz 12 gadiem atbilde jāpauž zīmējumā, bet jauniešiem no 13 līdz 24 gadiem – īsā tekstā jebkurā no ES oficiālajām valodām, nepārsniedzot 120 rakstzīmes. Konkursa termiņš ir 25. novembris, pusnakts, pēc Centrāleiropas laika. Žūrija izraudzīsies trīs uzvarētājus, bet vienu uzvarētāju noteiks balsotāji vietnē “Facebook”, kur tiks ievietoti 16 labākie darbi. Nākamo deviņu vietu ieguvējus uzaicinās uz svinīgu pasākumu, kas saistībā ar Nobela prēmijas piešķiršanu 12. decembrī tiks rīkots Strasbūrā. Konkursam var pieteikties un iesniegt darbus vietnē: www.peaceuropefuture.eu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+