Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. septembris, 2015
Drukāt

Iespēja skoloties ASV!

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 16. oktobrim 9. un 10. klašu skolēni aicināti pieteikties FLEX skolēnu apmaiņas programmai.

Šo skolēnu apmaiņu sponsorē ASV Valsts departaments, tāpēc dalība pro­grammā ir bez maksas. FLEX piedāvā iespēju Latvijas skolēniem 2016./2017. mācību gadā dzīvot ASV viesģimenē un mācīties ASV vidusskolā. FLEX programma pastāv jau 24 gadus, taču Latvija tajā iekļauta tikai tagad. FLEX stipendija sedz ceļu uz ASV un atpakaļ, nelielu ikmēneša pabalstu, lai palīdzētu skolēniem piedalīties sabiedriskajās aktivitātēs un iegādāties nepieciešamās personīgās mantas, dzīvošanu ASV viesģimenē vienu gadu, mācības ASV vidusskolā, programmas ietvaros organizētos informatīvos pasākumus, dažādas programmā iekļautas aktivitātes ASV, medicīnisko apdrošināšanu, izņemot iepriekš zināmām slimībām un zobārstniecībai.

Pieteikties dalībai pro­grammā var Latvijas pilsoņi, kuri dzimuši no 1999. gada 15. jūlija līdz 2001. gada 15. jūlijam, skolā mācās angļu valodu, atbilst prasībām ASV vīzas saņemšanai un nav pavadījuši ASV ilgāk par trīs mēnešiem pēdējo piecu gadu laikā. Pieteikuma formu var izpildīt: https://ais.americancouncils.org/flex. Plašāku informāciju var iegūt, rakstot uz: latvia@americancouncils.eu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+