Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
30. septembris, 2015
Drukāt

Iespēja skoloties ASV!

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 16. oktobrim 9. un 10. klašu skolēni aicināti pieteikties FLEX skolēnu apmaiņas programmai.

Šo skolēnu apmaiņu sponsorē ASV Valsts departaments, tāpēc dalība pro­grammā ir bez maksas. FLEX piedāvā iespēju Latvijas skolēniem 2016./2017. mācību gadā dzīvot ASV viesģimenē un mācīties ASV vidusskolā. FLEX programma pastāv jau 24 gadus, taču Latvija tajā iekļauta tikai tagad. FLEX stipendija sedz ceļu uz ASV un atpakaļ, nelielu ikmēneša pabalstu, lai palīdzētu skolēniem piedalīties sabiedriskajās aktivitātēs un iegādāties nepieciešamās personīgās mantas, dzīvošanu ASV viesģimenē vienu gadu, mācības ASV vidusskolā, programmas ietvaros organizētos informatīvos pasākumus, dažādas programmā iekļautas aktivitātes ASV, medicīnisko apdrošināšanu, izņemot iepriekš zināmām slimībām un zobārstniecībai.

Pieteikties dalībai pro­grammā var Latvijas pilsoņi, kuri dzimuši no 1999. gada 15. jūlija līdz 2001. gada 15. jūlijam, skolā mācās angļu valodu, atbilst prasībām ASV vīzas saņemšanai un nav pavadījuši ASV ilgāk par trīs mēnešiem pēdējo piecu gadu laikā. Pieteikuma formu var izpildīt: https://ais.americancouncils.org/flex. Plašāku informāciju var iegūt, rakstot uz: latvia@americancouncils.eu.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+