Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iespējamas vilšanās intīmajā dzīvē! Horoskopi 21. – 27. janvārim0

Foto: Pixabay

Auns

Pirmdiena nav piemērota aktīvām darbībām. Svarīgi būt mierīgā noskaņojumā, no tevis tiks prasīta pacietība un izturība. Nedēļas pirmajā pusē var būt tendence steigties, bet tas nepalīdzēs risināt lietas. Nedēļas otrā puse būs veiksmīgāka.

Vērsis

Nedēļas sākumā iespējamas vilšanās intīmajā dzīvē un pazemināts pašvērtējums. Pirmdienu pavadi mierīgi un nerisini emocionāla rakstura problēmas, būs grūtības būt objektīvam. Mīlestību meklē sevī un nepieprasi to no citiem cilvēkiem.

Dvīņi

Pirmdien var būt darīšana ar aizkaitinātiem cilvēkiem. Nedēļas pirmajā pusē pastiprināsies vajadzība pēc maiguma un sirsnības attiecībās, bet nedrīkst zaudēt modrību, jo ne visiem varēs uzticēties. Sociālām aktivitātēm labākā diena būs piektdiena.

Vēzis

Nedēļas pirmā puse var būt diezgan sarežģīta attiecībām ar priekšniecību, var būt grūtības vienoties gan ar augstāk stāvošiem cilvēkiem, gan kolēģiem. Seko līdzi tam, lai esi rūpīgi izpildījis savus pienākumus.

Lauva

Pirmdien būsi emocionāli viegli ievainojams un jūtīgs pret kritiku. Nedēļas sākumā esi piesardzīgs, jo viegli kļūt par krāpšanas upuri. Attiecībām un darbam veiksmīgākā diena – piektdiena.

Jaunava

Nedēļas sākumā neuzņemies lielu slodzi, nedari neko steigā. Trešdiena var būt bagāta jaunām radošām idejām, nodarbini prātu. Ceturtdienas vakarā nozīmīgas lietas neieplāno. Visvairāk enerģijas būs piektdien.

Svari

Nedēļas sākumā būs lielāks kārdinājums ļauties dažādām atkarībām, tāpēc turi sevi grožos. Diētas uzsākšanai nepiemērots laiks. Nepazaudē no uzmanības loka savu otro pusīti, jo arī viņa var sastrādāt brīnumus vai arī tieši otrādi – neizdarīt to, kas jāizdara.

Skorpions

Šī nedēļa var būt kā pagrieziena punkts karjeras un darbu jomā. Nedēļas sākumā būs maz enerģijas, vairāk koncentrējies uz iesāktajiem projektiem. Azartspēlēm, loterijām saki nē. Iespējama arī kādu līgumu pārtraukšana.

Strēlnieks

Ģimenes problēmas un nekustamā īpašuma jautājumus nerisini nedēļas pirmajā pusē. Tāpat iespējama neapmierinātība mīlas dzīvē. Piektdiena, sestdiena piemērotas kopīgām aktivitātēm ar bērniem vai mīļoto.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē var šķist, ka kāds saspraudis sprunguļus riteņos, arī intuīcija un sajūtas var pievilt. Lai kaut ko paveiktu, tas prasīs lielākas pūles nekā parasti. Ja redzi, ka arī citiem kaut kas nesanāk, esi iecietīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien labāk paliec mājās un nekur nedodies. Otrdien var uznākt lieluma mānija, vēlme paveikt ko grandiozu – ievēro mērenību ēšanā, dzeršanā, un izvērtē savus resursus, pirms uzsāc ko nozīmīgu. Uzmanīgi ar medikamentu lietošanu.

Zivis

Šonedēļ rūpējies par savu veselību, jo īpaši par emocionālo. Dzer pietiekami daudz šķidruma, bet ne alkoholu. Nedēļas pirmajā pusē var pievilt cilvēki. Pirms dodies uz kādu tikšanos, vēlreiz pajautā, vai viss spēkā.

LA.lv