Horoskopi un mistika
Horoskopi

Iespējami neplānoti un negaidīti notikumi! Horoskopi no 4. līdz 10. novembrim0

Foto: Pexels

Auns

Iespējamas tikšanās ar sen neredzētiem cilvēkiem, domās var gadīties atgriezties pie bijušajām intīmajām attiecībām. Nedēļas pirmā puse – enerģiska. Enerģijas pārpilnība var provocēt iesaistīties cīņā par varu ietekmi un kontroli.

Vērsis

Laba nedēļa kontaktu veidošanai, sadarbībai. Lai kur ko sarunātu, runā konkrētu valodu, pārliecinies, vai esat viens otru pareizi sapratuši. Būs daudz enerģijas, ko ieguldīt darbā. Ievēro drošības tehniku. Nekļūsti pārlieku uzstājīgs, lai sasniegtu savu.

Dvīņi

Iespējams saskarties ar greizsirdību mīlas attiecībās un konflikti ar bērniem. Nāksies orientēties uz citu vajadzībām. Piektdiena labvēlīga darbiem – varēsi savienot radošo ar praktisko pusi. Laba nedēļa, lai sasniegtu profesionālos mērķus.

Vēzis

Pirmdiena piemērota, lai dibinātu kontaktus. Labvēlīga nedēļa mīlestībai, attiecību stiprināšanai. Centies nekļūt pārlieku kontrolējošs un valdonīgs, kā arī nepieļauj manipulācijas ar sevi, jo īpaši attiecībās ar ģimenes locekļiem.

Lauva

Aktīva nedēļa komunikācijai, darba jautājumu risināšanai. Jāievēro piesardzība, strādājot ar tehniku. Piektdien varēsi izdarīt praktiskus mājas darbus, ja aktuāli ir santehniskie jautājumi. Laiks apciemot vecākus un dzimtas kapus.

Jaunava

Tiem, kas strādā ar dokumentiem, datoru, transporta jomā vai daudz komunicē, jārēķinās ar sīkām ķibelēm. Var būt sarežģīti kaut ko sarunāt, tehnika var pievilt svarīgākajā brīdī un klients – aizbraukt pēc nepareizas adreses.

Svari

Būs daudz enerģijas. Jutīsies iedvesmots kaut ko mainīt. Svarīgi būtu vispirms izstrādāt stratēģiju un tikai tad rīkoties, lai nesanāk “ziepes”. Veiksmīgi vari ieguldīt naudu remontdarbos. Sniedz palīdzīgu roku vecākiem.

Skorpions

Palielināsies tava harisma un spējas sasniegt vēlamo, ja vien nešaubīsies par sevi. Kļūsi atvērtāks un komunikablāks. Iekšēju nemieru vari transformēt ar fiziskām aktivitātēm. Paralēli paslepus perināsi sevī kaut kādus plānus.

Strēlnieks

Nepārvērtē finanšu varas nozīmību – ne visu var nopirkt par naudu. Paskaties apkārt un novērtē to, kas tev jau ir. Tava bagātība ir tevī pašā. Pilnveido sevi un centies saglabāt dzīvesprieku un optimismu. Svarīgākais ir attieksme.

Mežāzis

Nebūsi ar pliku roku ņemams, pastiprināti izpaudīsies ietiepība un uzstājība. Iespējami konflikti ar priekšniecību vai citām autoritātēm. Toties draudzībai – labvēlīgs laiks. Vērts satikties ar sen neredzētiem draugiem, paziņām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav piemērots laiks tāliem ceļojumiem. Grūtības var rasties saskarsmē ar ārzemniekiem. Grūta nedēļa studentiem. Veiksmīgs laiks naudas jautājumu risināšanai un savas autoritātes spodrināšanai. Pieaugs godkāre un ambīcijas.

Zivis

Iespējami negaidīti un neplānoti notikumi, kas būs ārpus tavas kontroles. Tavi mērķi un sapņi būs reālistiski. Izmanto savus radošos talantus, lai radītu kaut ko taustāmu. Labvēlīgs laiks mācībām un redzesloka paplašināšanai.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Atceries teicienu – labs nāk ar gaidīšanu! Horoskopi 10. novembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Būs sajūta, ka izsīkst spēki, tāpēc jāizvairās no pārslodzēm! Horoskops no 9. līdz 20. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo mazāk tu izrādīsi iniciatīvu, jo labāk! Horoskopi 9. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Jādomā pašiem par savām interesēm.” Saruna ar filozofijas doktoru Māri Kūli
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu 1
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
15 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
8 stundas
DB
Dace Baltruma
Latvijā
Dace Baltruma: Skumdina, cik smaga mūsu plecos padomju domāšanas nasta 3
9 stundas