Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Iespējams, garīgi slims vīrietis Tukumā bērniem piedāvā naudu un vilina sev līdzi

Foto - LETAFoto - LETA

Svētdien, 12. jūlijā ap 19:00 Policija saņēma iedzīvotāju zvanus par aizdomīgu vīrieti Tukuma pilsētā, netālu no lielākā bērnu spēļu laukuma, kurš aicina bērnus sev līdz un piedāvā eiro.

Kā informē Valsts policijā, līdz policijas ierašanās brīdim iedzīvotāji jau viņu bija aizturējuši un nodeva policijas darbiniekiem. Šis 1952. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgām darbībām.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais ir aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija lūgs Tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

Izmeklēšanas laikā tiks nozīmēta Tiesu psihiatriskā ekspertīze, jo ir pazīmes, ka vīrietis nav garīgi vesels.

Aicinām visus notikušā lieciniekus pieteikties Valsts policijas Tukuma iecirknī, zvanot darba laikā pa tālruni 63104131.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+