Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. septembris, 2016
Drukāt

Iespējams, “Krēslas sāga” turpināsies (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Lionsgate”, iespējams, uzņems turpinājumu “Krēslas” sāgai, vēsta izdevums “ComingSoon”.

Kā zināms, franšīzē, kuras pēdējā daļa “Krēslas sāga. Rītausma – 2. daļa” uz ekrāniem iznāca 2012. gadā, galvenās lomas atveido Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons. Filmas ieņēmumi sasniedza 829,7 miljonus.

“Lionsgate” līdzpriekšsēdētājs Patriks Vaksbergers neizslēdza, ka sāga varētu turpināties. “Tā ir iespēja. Ne pārliecība, bet iespēja,” viņš pauda, piebilstot, ka viss atkarīgs no tetraloģijas autores Stefanijas Meieres. Proti, ja rakstniece izlems turpināt stātu par “Krēslas” varoņiem, kompānija viņu atbalstīs.

“ComingSoon” šādu notiku pavērsienu uzskata par visai iespējamu, ņemot vērā, ka pie jaunas filmas par Harija Potera pasauli strādā rakstniece Džoana Roulinga un “Warner Bros.”

Kā zināms, pērnā gada nogalē izskanēja ziņa, ka Stefānija Meiere strādā pie “Krēslas tēmai veltīta seriāla.

Ja Meiere tomēr neizdomās jaunu pavērsienu “Krēslas” sāgai, jauniešiem domātā niša “Lionsgate” tukša nepaliks: pie Patrika Rotfūsa “Karaļkāvja” hronikas jau strādā scenāriste Lindsija Bīra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bēg no kara šausmām? Atbildēt

    Bēg no Turcijas,Serbijas,Latvijas,Lietuvas un pat no Francijas!!

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē?Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+