Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

Iespējams, “Krēslas sāga” turpināsies (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Lionsgate”, iespējams, uzņems turpinājumu “Krēslas” sāgai, vēsta izdevums “ComingSoon”.

Kā zināms, franšīzē, kuras pēdējā daļa “Krēslas sāga. Rītausma – 2. daļa” uz ekrāniem iznāca 2012. gadā, galvenās lomas atveido Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons. Filmas ieņēmumi sasniedza 829,7 miljonus.

“Lionsgate” līdzpriekšsēdētājs Patriks Vaksbergers neizslēdza, ka sāga varētu turpināties. “Tā ir iespēja. Ne pārliecība, bet iespēja,” viņš pauda, piebilstot, ka viss atkarīgs no tetraloģijas autores Stefanijas Meieres. Proti, ja rakstniece izlems turpināt stātu par “Krēslas” varoņiem, kompānija viņu atbalstīs.

“ComingSoon” šādu notiku pavērsienu uzskata par visai iespējamu, ņemot vērā, ka pie jaunas filmas par Harija Potera pasauli strādā rakstniece Džoana Roulinga un “Warner Bros.”

Kā zināms, pērnā gada nogalē izskanēja ziņa, ka Stefānija Meiere strādā pie “Krēslas tēmai veltīta seriāla.

Ja Meiere tomēr neizdomās jaunu pavērsienu “Krēslas” sāgai, jauniešiem domātā niša “Lionsgate” tukša nepaliks: pie Patrika Rotfūsa “Karaļkāvja” hronikas jau strādā scenāriste Lindsija Bīra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bēg no kara šausmām? Atbildēt

    Bēg no Turcijas,Serbijas,Latvijas,Lietuvas un pat no Francijas!!

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+