Mobilā versija
+0.9°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

Iespējams, “Krēslas sāga” turpināsies (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Lionsgate”, iespējams, uzņems turpinājumu “Krēslas” sāgai, vēsta izdevums “ComingSoon”.

Kā zināms, franšīzē, kuras pēdējā daļa “Krēslas sāga. Rītausma – 2. daļa” uz ekrāniem iznāca 2012. gadā, galvenās lomas atveido Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons. Filmas ieņēmumi sasniedza 829,7 miljonus.

“Lionsgate” līdzpriekšsēdētājs Patriks Vaksbergers neizslēdza, ka sāga varētu turpināties. “Tā ir iespēja. Ne pārliecība, bet iespēja,” viņš pauda, piebilstot, ka viss atkarīgs no tetraloģijas autores Stefanijas Meieres. Proti, ja rakstniece izlems turpināt stātu par “Krēslas” varoņiem, kompānija viņu atbalstīs.

“ComingSoon” šādu notiku pavērsienu uzskata par visai iespējamu, ņemot vērā, ka pie jaunas filmas par Harija Potera pasauli strādā rakstniece Džoana Roulinga un “Warner Bros.”

Kā zināms, pērnā gada nogalē izskanēja ziņa, ka Stefānija Meiere strādā pie “Krēslas tēmai veltīta seriāla.

Ja Meiere tomēr neizdomās jaunu pavērsienu “Krēslas” sāgai, jauniešiem domātā niša “Lionsgate” tukša nepaliks: pie Patrika Rotfūsa “Karaļkāvja” hronikas jau strādā scenāriste Lindsija Bīra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bēg no kara šausmām? Atbildēt

    Bēg no Turcijas,Serbijas,Latvijas,Lietuvas un pat no Francijas!!

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+