Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2016
Drukāt

Iespējams laivot pa Amatu, upē norisināsies ūdenstūrisma sacensības

slaloms14_16

Lai neapgāztos, palu ūdeņos laivas komandai jādarbojas saskaņoti.

Pēdējās dienās kāpis ūdens līmenis laivotāju iecienītākajā Latvijas upē Amatā, un pa to ir iespējams braukt ar laivu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Ūdens līmenis Amatā pie Melturiem 2.aprīļa rītā pakāpies 123 centimetrus virs stacijas nulles atzīmes. Laivošana šajā posmā ir iespējama, ūdens līmenim pārsniedzot 105 centimetru atzīmi.

Sagaidāms, ka sestdien ūdens līmenis Amatā sāks pazemināties, tomēr ir cerības, ka laivot varēs arī svētdien.

Ūdens līmenis pēdējās dienās kāpis arī citās Vidzemes upēs, tostarp var laivot pa Lielo Juglu, Ogri un Gauju. Citos Latvijas reģionos ūdens līmenis nav būtiski mainījies.

Tuvākajās dienās ūdens līmenis upēs pārsvarā pazemināsies, prognozē sinoptiķi.

Ūdens temperatūra Vidzemes un Latgales upēs +1..+4 grādi, tostarp +1 grāds Amatā, bet Kurzemes un Zemgales upēs tā sasniedz +5..+7 grādus.

2. un 3.aprīlī Amatā pie Zvārtes ieža norisināsies ūdenstūrisma sacensības “Amata 52”, liecina Amatas novada mājas lapā publicētā informācija. Gan sestdien, gan svētdien braucieni pa upi sāksies plkst.11.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+