Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Iespējams, neatlaidīgākais, bet neveiksmīgākais traktoru zaglis Latvijā (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Šā gada 23. aprīlī likumsargi saņēma informāciju, ka Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā no kādas saimniecības nozagti divi traktori un automašīna. Iespējamo traktoru zagli izdevies notvert uz karstām pēdām. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, LA.lv uzzināja policijā.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, iespējams, vadot automašīnu alkohola reibumā bez tiesībām, netika galā ar transportlīdzekļa vadību un automašīna iestrēga uz ceļa. Vīrietis kopā ar pasažieriem devās meklēt traktoru, lai izvilktu iestrēgušo automašīnu.

Ierodoties tuvējās saimniecības pagalmā, kāds no minētās kompānijas pamanījis, ka tur stāvošajā automašīnā ir atstātas atslēgas. Aizmirstot par savu iestrēgušo transportlīdzekli, vīrietis nolēmis turpināt ceļu, nozogot šo mašīnu. Taču nozagtā mašīna drīz vien salūzusi, tāpēc vīrietis atgriezies, lai šoreiz paņemtu traktoru. Arī brauciens ar traktoru nebija garš – zaglis ar spēkratu drīz vien iebraucis grāvī un apgāzies. Taču vīrieti tas nav apturējis – viņš atkal mēroja ceļu uz saimniecību, lai nozagtu vēl vienu traktoru.

Operatīvi veicot izmeklēšanas un meklēšanas pasākumus, likumsargi atrada nozagto tehniku. Netālu no notikuma vietas tika aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1998.gadā dzimis vīrietis, kurš vairākkārt tiesāts par līdzīgiem likumpārkāpumiem.

Likumsargi turpina lietas izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neko nesaprotu… Vispirms pazūd mašīna, neviens neko nedara vai nekonstatē. Tad pazūd traktors – neviens neredz un nedzird, tad pazūd otrs traktors…. beidzot kāds pamodās. Komēdija…..

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+