×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. augusts, 2015
Drukāt

Iespējams, vecākais vadītājs Latvijā ir 96 gadus vecs (1)

Foto - images.thetruthaboutcars.com/Foto - images.thetruthaboutcars.com/

BC-WV--BC-PRI--Older Drivers--Eighty-seven-year-old Dorothy Wulfers, who learned to drive a Model T Ford at age 15, prepares to pull out of her parking space Friday, June 4, 2004 in Morgantown, WV. Wulfers said only her and God will decide when she stops driving. (AP PHOTO/DALE SPARKS)

Iespējams, vecākajam autovadītājam, kurš joprojām piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir 96 gadi, secinājuši “Ergo” speciālisti, ņemot vērā šajā apdrošināšanas sabiedrībā iegādāto OCTA polišu īpašnieku vecumu.

“Iespējams, ka autovadītāja apliecība Latvijā ir kādam vēl vecākam iedzīvotājam, taču automašīna varbūt jau sen netiek vadīta. Vecākais “ERGO” klients transporta apdrošināšanā – 96 gadus vecais kungs, ko redzam savā datu bāzē, iegādājās OCTA polisi, kas visdrīzāk liecina, ka viņš reāli piedalās ceļu satiksmē, braucot ar auto,” stāsta

“Ergo” Risku parakstīšanas departamenta direktors Ritvars Heniņš.

Automašīna, kurai šis kungs iegādājas OCTA, ir “VAZ 2106”.

Savukārt gados vecākie “Ergo” klienti, kam ir KASKO polise, ir 89 gadus vecs vīrietis – viņš apdrošinājis automašīnu “Honda HRV”, kā arī 86 gadīga sieviete, kura apdrošinājusi pat divus auto: “Mercedes-Benz E240” un “Toyota RAV4”.

Savukārt vecākais “Ergo” apdrošinātais auto ir 1937.gada “Opel”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LA, a kāpēc bildē vecene pie stūres?

Draugiem Facebook Twitter Google+