Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
26. novembris, 2013
Drukāt

Iespējams vēl viens process

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Policija vēl vērtēs, vai par cilvēku neevakuēšanu no veikala “Maxima” Zolitūdē, kur, sabrūkot jumta konstrukcijai, gāja bojā 54 cilvēki, sākams atsevišķs kriminālprocess, pirmdien žurnālistiem atzina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Jau ziņots, ka ugunsdzēsības trauksme atskanēja arī traģēdijas dienā, bet cilvēki evakuēti netika. Veikala pārstāvji stāstīja, ka viņu instrukcija paredz, ka pirms evakuācijas draudi ir jāpārbauda, jo var gadīties, ka nostrādā maldinošs signāls. Patlaban VP veic rūpīgu izmeklēšanu notikumu vietā. Saistībā ar Zolitūdē notikušo traģēdiju sāktajā kriminālprocesā pagaidām nav neviena aizturētā, līdz šim nopratināti 107 cilvēki – liecinieki un būvniecības procesā iesaistītie. Tāpat esot noteiktas 58 ekspertīzes un izņemti 100 maisi ar pierādījumiem.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+