Latvijā
Sabiedrība

Iestādīt koku ar vēstījumu: ELA aicina latviešus uz “Pasaules talku”1

Foto: Pexels

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) aicina latviešus visā pasaulē 15. septembrī iesaistīties Pasaules talkā, iestādot koku ar Simtgades vēstījumu, liecina portāla “latviesi.com” publicētā informācija.

Pasaules talka būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē. Latvijas cilvēki tiek aicināti sēt un dēstīt “Laimes kokus”, rādot ceļu pasaules vides atveseļošanai un radot jaunu tradīciju Latvijā – katram savu Laimes koku, uzsver “Lielās talkas” vadītāja Vita Jaunzeme.

Ārvalstīs dzīvojošie Latvijas cilvēki ir aicināti iesaistīties arī mītnes zemes sakopšanā, detalizētu informāciju par katru valsti atrodot akcijas mājas lapā “www.letsdoitworld.org”.

“Lielās talkas” mājaslapā “www.talkas.lv” ir izveidota īpaša karte, kurā ikviens tiek aicināts atzīmēt vietu, kur ir iesējis koka sēkliņu vai iestādījis stādiņu, kā arī atstāt vēlējumu Latvijai un pasaulei nākamajos 100 gados. Stāstot par savu veikumu, cilvēki tiek aicināti lietot tēmturus “#LielāTalka” un “#stādāmnākotni”.

Pasaules talka sāksies Jaunzēlandē 15.septembrī plkst.10 pēc vietējā laika un sekos Saulei dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas. Talka noslēgsies Havaju salās.

LA.lv