×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
11. augusts, 2017
Drukāt

Iestājas par tradicionālo ģimeni (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Par Eiropas pilsoņu iniciatīvu “Mamma, tētis un bērni” Lietuvā parakstījušies gandrīz 39 000 cilvēku, vēl vairāk nekā 6800 pilsoņu savu atbalstu šai iniciatīvai apliecinājuši elektroniskā formātā.

ES pilsoņu mērķis ir panākt, lai ES tiesību normās tiktu noteikts, ka laulība “ir viena vīrieša un vienas sievietes savienība, un ģimene ir balstīta laulībā un dzimtas saitēs”. Saskaņā ar šo definīciju par ģimeni tiktu uzskatīta arī, piemēram, vientuļā māmiņa vai tētis un viņu bērni, bet ne viendzimuma partnerattiecībās balstīta savienība. Lai Eiropas Komisija (EK) izskatītu šo iniciatīvu, gada laikā bija jāsavāc vismaz viens miljons Eiropas pilsoņu parakstu no vismaz septiņām ES dalībvalstīm. Lietuvai nepieciešamais minimālais parakstu skaits bija 8250. Jūnija sākumā Eiropas pilsoņu kustība “Mum, Dad & Kids” paziņoja, ka izpildīti abi noteikumi – savākts vairāk nekā miljons parakstu, un minimālais noteiktais slieksnis pārsniegts 14 dalībvalstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai dzivo ista un patiesa milestiba starp sievieti un virieti.Lai dzivo gimeniskas vertibas un gudri,veseli berni.Nost ar Varaviksnes aktivistiem un radikalajam feministem.Visu cienu kaiminiem leisiem/

Draugiem Facebook Twitter Google+