Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
11. februāris, 2014
Drukāt

Iesvēta Valmieras valsts ģimnāzijas ģerboni (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svinīgā pasākumā Valmieras Valsts ģimnāzijā atklāts un iesvētīts skolas ģerbonis, ko veidojuši mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, portālu “LA.lv” informēja Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Atklājot ģerboni, mākslinieki norādījuši, ka tajā iekļauti gudrības simboli – atvērta grāmata, kā arī pūces, kas tur ģerboņa vairogu. Tāpat ģerbonī iekļauts Gaujas plūdums, tādējādi izceļot šīs upes nozīmi pilsētas attīstībā. Savukārt zem ģerboņa ir divas rindas no skolas himnas.

Abi mākslinieki novēlējuši, lai ģerbonis kļūst par skolas simbolu, aicinot to plaši izmantot gan ikdienā, gan arī svētku reizēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Turēt līdzi pūcēm un rādīt ar!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+