Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
11. februāris, 2014
Drukāt

Iesvēta Valmieras valsts ģimnāzijas ģerboni (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svinīgā pasākumā Valmieras Valsts ģimnāzijā atklāts un iesvētīts skolas ģerbonis, ko veidojuši mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, portālu “LA.lv” informēja Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Atklājot ģerboni, mākslinieki norādījuši, ka tajā iekļauti gudrības simboli – atvērta grāmata, kā arī pūces, kas tur ģerboņa vairogu. Tāpat ģerbonī iekļauts Gaujas plūdums, tādējādi izceļot šīs upes nozīmi pilsētas attīstībā. Savukārt zem ģerboņa ir divas rindas no skolas himnas.

Abi mākslinieki novēlējuši, lai ģerbonis kļūst par skolas simbolu, aicinot to plaši izmantot gan ikdienā, gan arī svētku reizēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Turēt līdzi pūcēm un rādīt ar!

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+