Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. februāris, 2014
Drukāt

Iesvēta Valmieras valsts ģimnāzijas ģerboni (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svinīgā pasākumā Valmieras Valsts ģimnāzijā atklāts un iesvētīts skolas ģerbonis, ko veidojuši mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, portālu “LA.lv” informēja Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Atklājot ģerboni, mākslinieki norādījuši, ka tajā iekļauti gudrības simboli – atvērta grāmata, kā arī pūces, kas tur ģerboņa vairogu. Tāpat ģerbonī iekļauts Gaujas plūdums, tādējādi izceļot šīs upes nozīmi pilsētas attīstībā. Savukārt zem ģerboņa ir divas rindas no skolas himnas.

Abi mākslinieki novēlējuši, lai ģerbonis kļūst par skolas simbolu, aicinot to plaši izmantot gan ikdienā, gan arī svētku reizēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Turēt līdzi pūcēm un rādīt ar!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (53)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+