Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
11. decembris, 2014
Drukāt

Ieteikumi, kas mīlēšanās laikā palīdzēs gūt baudu un sasniegt tās virsotnes (1)

1. Vairāk oksitocīna

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Nav noslēpums, ka ne visas sievietes mīlēšanās laikā spēj izjust orgasmu, Iemesli, kāpēc tā notiek, ir dažādi – sākot no nespējas atbrīvoties līdz neziņai par to, kas pašai patīk. Šai sakarā piedāvājam vispārzināmus, tomēr efektīvus un noderīgus ieteikumus, ko apkopojis “Women’s Health” un kas palīdzēs sasniegt baudas virsotnes arī tad, ja tas līdz šim nav izdevies.

Labsajūtas hormons oksitocīns, kā liecina pētījumi, ir vitāli svarīgs komponents orgasma sasniegšanai, apgalvo zinātnieki. Tātad, jo vairāk skūpstu, glāstu, apskāvienu un citu mīļu žestu tev sniegs partneris, jo lielāka iespēja, ka tu sasniegsi baudas virsotnes.

  1. Vairāk oksitocīna
  2. Priekšspēle
  3. Lubrikants
  4. Sevis iepazīšana
  5. Baudas vairošana
  6. K punkts
  7. Našķi
  8. Kegela vingrojumi

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un tā arī neuzrakstījāt – kādi tad ir tie Kegela vingrinājumi?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+