×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. augusts, 2015
Drukāt

Ieva Akurātere koncerta laikā savainojas ar pirotehniku (4)

Foto- Vita DauksteFoto- Vita Daukste

Koncerts Ogres estrādē

Sestdienas, 22.augusta, vakarā Ogres estrādē notiek koncerts “Kulakova nakts”, kas rīkots par godu koncertam pirms 30 gadiem, pēc kura fani, vēršoties pret komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus.

Koncertā, uzstājoties grupai “Pērkons”, Ieva Akurātere “Zaļās dziesmas” laikā, ko veltīja Kulakovam, rokās turēja zizli, kas šauj zaļganu uguni- pirotehnikas vulkānu-, taču, kā izrādījās, zižļa gals bija pavērst pret viņu pašu. Melnajā, garajā kleitā izdega caurums- labajā pusē vēderam. Bija redzamas arī asinis.

Akurātere gan turpināja dziedāt līdz galam dziesmu. Pēc dziesmas viņa nogāja no skatuves un atgriezās citā kleitā.

“La.lv” sazināties ar dziedātāju vēl nepaguva, lai noskaidrotu, kāds ir viņas veselības stāvoklis.

Turpinājums sekos.

Foto- Vita DauksteFoto- Vita Daukste

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tizls numurs, barbaru gājieni. Pieauguši cilvēki, bet prātiņa nav

  2. Katrs savus sapņus cenšas piepildīt pats, nevis gaida dāvanas no valdības. Protams, ka daudziem zvēriem dzīve zoodārzā liekas labāka par dzīvi brīvā dabā. Arī tas ir fakts. Tāpēc tādi kaucieni: “Back to USSR!”

  3. Diemžēl galvenie personāži bija narkotikas sarījušies nomeklatūras zelta atvases,kuru sapņi ir piepildijušies,diemžēl tikai viņiem.

  4. par vilciena demolēšanu papildināšu, ka vēl iepriekš citi , protestējot pret komunismu, parkā nokāva gulbi. Un tādu, bet nedokumentētu protestu, bija ļoti daudz, tapēc arī tagad esam brīvā Latvijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+