Kultūra
Teātris un kino

Ieva Florence: Rēzija Kalniņa ir baisa! VIDEO3

Publicitātes foto

Filmas “Blēži” aktrise Ieva Florence atklāj – darbs filmēšanās laukumā ar Rēziju Kalniņu bija saspringts. Video dienasgrāmatā Ieva arī neslēpj, ka novērojusi dažādus savdabīgus ekrāna kolēģu untumiem, un skaidro iemeslus, kādēļ piekritusi filmēties pašmāju skandalozākajā kino projektā.

“Rēzija Kalniņa ir baisa. Viņa vienkārši ar skatienu nogalina. Viņa arī mani ar skatienu nogalināja tikai ar skatienu. “Ieva?” – un es skatos – nē, es tagad miršu. “Tev te krekliņš jāpiekārto.” Uz laukuma viņa visus ienīst. Nu tā, ka kapitāli ienīst, un tu nezini, ko viņa domā nevienā brīdī,” stāsta jaunā aktrise.

Saistītie raksti

Andreja Ēķa jaunā komēdija “Blēži” ir līdz šim izaicinošākā un atklātākā latviešu filma. Tas ir stāsts par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri, kurā diagonāles velk greizsirdīga bijusī sieva, pārcentīgs miesassargs, izveicīgs advokāts un perspektīvs apsargs. Inscenēta spriedze, viltota mīlestība, reāla māksla, neslēpts kailums un nevaldāms stress – tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi. Galveno blēžu lomās redzēsim Intaru Rešetinu, Rēziju Kalniņu, Leonardu Ķesteri, Ralfu Eilandu, Ievu Florenci, Cepumiņu un citus aktierus.

“Blēžus” uzņem “Platforma Filma” sadarbībā ar “Forum Cinemas”, filmu atbalsta Nacionālais Kino centrs. Filmas izplatītājs ir “UzKino”, un tās pirmizrāde kinoteātros visā Latvijā notiks 2018. gada 1. jūnijā.

LA.lv