×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

Ieva Kerēvica piedāvā dziesmas “Esi man klāt” videoversiju (1)

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Dziesma “Esi man klāt” Ievas repertuārā ir jau vairākus gadus, taču tagad tā ir ierakstīta skaņu ierakstu studijā un tai ir tapusi arī videoversija.

Dziesmas vārdu autorei Nandai Milbertai teksta rakstīšanas brīdī bija tikai sešpadsmit gadu, bet mīlestība gadus neskaita, tā var atnākt tad, kad to vismazāk gaida, un pirmā mīlestība nereti ir arī stiprākā.

“Esi man klāt” mūzikas autors Vilnis Kundrāts pirms vairākiem gadiem piedāvāja dziesmu izpildīt Ievai, kopš tā laika skaņdarbs ir neatņemama Ievas repertuāra sastāvdaļa. Dziesma bieži tiek izpildīta arī laulību ceremonijās.

“Ir dziesmas, kuras, ja paveicas, ieņem savu ideālo formu, un tās nevar izpildīt citādāk. “Esi man klāt” ir tieši šāda dziesma! Tās ierakstā piedalījās džeza pianists un komponists Madars Kalniņš, un jau sākumā sapratām, ka nepieciešams intīms skanējums, kas pietuvināts dzīvajam izpildījumam. Tādēļ ierakstā ir dzirdamas tikai klavieres un mana balss,” apgalvo Ieva Kerēvica.

“Esi man klāt” videoversija tika filmēta Mūzikas namā “Daile”, tas bija iespējams, pateicoties Andas Zadovskas atsaucībai. Galvenais operators bija Mārtiņš Šalmis, bet producents Juris Ludženieks. Par vizuālo noformējumu gādāja Rihards Gulbis – kompānijas “Soul Light” dibinātājs. Liels paldies arī kustību māksliniecei Ingai Krasovskai un grima māksliniecei Beātei Kudiņai!

“Esmu priecīgs, ka Ieva Kerēvica uzrunāja tieši mani! Strādāt ar jau tik lielu popularitāti ieguvušu mākslinieci, kā arī veidot viņas pirmo videoklipu ir liela atbildība. Ceru, ka mūsu komandai viss izdevās un ar Ievu sadarbosimies arī turpmāk,” stāsta “JL Projekti – mūzikas menedžments” dibinātājs Juris Ludženieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+