×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Ieva Kūlīte Vācijā — labākā aizsardzībā

kuuliite

Mūsu lasītāja Elīna Zeibote ziņo, ka lepojas ar savu māsu Ievu Kūlīti, kas Vācijā kļuvusi par labāko Vācijas pirmās līgas (Damen Basketball Bundesligen) aizsardzības spēlētāju.

 

Elīna raksta: ”Ievas Kūlītes pārstāvētais basketbola klubs BV “Wolfenbüttel Wildcats” izcīnīja 1. vietu Vācijas pirmās līgas regulārajā čempionātā un veiksmīgi turpina cīņu izslēgšanas turnīrā, pārvarot pirmo kārtu, izcīnot divas uzvaras trīs spēļu summā.

Komanda turpina cīņu pusfinālā pret spēcīgo BC “Pharmaserv Marburg” komandu, kas regulārajā čempionātā ierindojas 4. vietā. Šajā līgā vāju komandu nav, un skaidrs ir tas, ka cīņa būs smaga, bet “mežonīgo kaķu” komanda pierāda, ka ir nopietnas pretendentes uz 1. vietu. Ievas pārstāvētā komanda ir izcīnījusi smagu uzvaru ar vienu punktu pirmajā spēlē, un Ieva spēlē guva 17 punktus.

Kluba treneris Vlastibors Klimešs (Vlastibor Klimes) intervijā par mūsu spēlētāju Ievu Kūlīti ir izteicies kā par līgas labāko aizsardzības spēlētāju un ne bez pamata, jo izcīnīto bumbu daudzums un aizsardzības spēle ir iedzinusi stūrī ne vienu vien pretinieku komandas centra spēlētāju, neļaujot iemest tik pierastos 20 punktus spēlē un pat nespējot saņemt bumbu zem groza, kad sedz mūsu Ieva.

Intervijā Vācijas portālam Ieva stāsta par grūto sākumu un cīņu, kas bija jāizcīna, bet ar trenera ieguldīto darbu un ticību perspektīvajam centram, progress ir ļoti manāms, un daudzi labi centri baidās, jo Ieva sedz kā neviens cits. Plašāks intervijas apraksts atrodams šeit.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+