×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. decembris, 2016
Drukāt

Ieva Sutugova gatavojas debijas albumam “Stāsti”. Noklausies albuma singlu! (1)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Gatavojoties sava debijas albuma “Stāsti” izdošanai un prezentācijas koncertam 2017. gada 21. februārī, mūzikas namā “Daile”, Ieva Sutugova laiž klajā pirmo albuma singlu “Tālāk doties”, kuram drīzumā gaidāms arī videoklips.

Šis ieraksts, tāpat kā pārējie albuma skaņdarbi, tapis sadarbībā ar producentu Kasparu Ansonu.
Albuma izdošanai māksliniece gatavojusies vairākus gadus, gaidot īsto mirkli, kad pati jutīsies tam gatava gan muzikāli, gan emocionāli. Izlasē iekļautas pašas Ievas radītas kompozīcijas, dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar dziedātājas pavadošā sastāva māksliniekiem, kā arī divi jauni komponista Mārtiņa Brauna radīti skaņdarbi.

“Šī dziesma ir stāsts par cilvēku attiecībām, to veidošanu un to, ka tas ne vienmēr ir tik vienkārši kā mums gribētos. Tā ir kā atgādinājums, ka svarīgas ir mūsu kopīgās uzvaras, nevis pārākums vienam pār otru un to, ka visvairāk par to der atcerēties tieši grūtākajos attiecību posmos, kad gribas padoties,” atklāj Ieva.

Albums “Stāsti” ir emocijām piesātināta stāstu izlase, kas aizved klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā un ļauj izdzīvot katru dziesmu kā unikālu. Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām un neierobežo mūsu iztēli. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tādi ir arī “Stāsti”. Kopīgi un tomēr pavisam atšķirīgi viens no otra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neviens mikrofons nevar piešķirt balsij spēku.Ja balstiņa ir švaka,varbūt,nevajag izdot albūmus…

Draugiem Facebook Twitter Google+