Apbrīno

Ieva Sutugova prezentē singla “Tālāk doties” videoklipu 16

Foto – Kaspars Teilāns

Aktīvi gatavojoties sava debijas albuma “Stāsti” prezentācijas koncertam 21. februārī mūzikas namā “Daile” un tūrei dažādās Latvijas pilsētās, Ieva Sutugova prezentē pirmā singla “Tālāk doties” videoklipu.
“Šī dziesma ir stāsts par cilvēku attiecībām un to, ka tās ne vienmēr ir tik vienkāršas kā mums gribētos. Tā ir kā atgādinājums, ka svarīgas ir mūsu kopīgās uzvaras, nevis pārākums vienam pār otru un to der atcerēties arī grūtajos brīžos, kad pāra ceļi mēdz šķirties,” atklāj Ieva. Dziesmas “Tālāk doties” mūzikas un teksta autors ir Ievas kolēģis un mūziķis Jānis Bērziņš.
Videoklips veidots kā atmiņu apkopojums par kopā piedzīvoto, atceroties pozitīvo un nepieminot vienam otra kļūdas. Kā skaista atvadīšanās no dzīves posma, kam neizbēgami ir bijis jābeidzas.
Albums “Stāsti” ir emocijām piesātināta dziesmu izlase, kas aizved klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā. Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir kā instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tādi ir arī “Stāsti”. Kopīgi un tomēr dažādi.

LA.lv