×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Ievēlē Ķekavas novada vadītāju (4)

baire_5

Viktorija Baire

Ķekavas novada domi turpmāk vadīs Jaunās konservatīvās partijas (JKP) pārstāve Viktorija Baire, piektdien nolēma jaunievēlētās domes deputāti.

“Novada izaugsmes priekšnosacījums ir laba pārvaldība, tādēļ turpmāk būtiska būs caurskatāmības un atklātības veicināšana, kā arī lielāka novada iedzīvotāju iesaiste lēmumu pieņemšanas procesā. Esmu pārliecināta, ka mana līdzšinējā pieredze palīdzēs veiksmīgi vadīt jauno domes sasaukumu un godprātīgi pildīt uzticētos pienākumus,” norādīja Baire.

Baire ir dzimusi 1982. gadā. Latvijas Universitātē ieguvusi profesionālā maģistra grādu jurisprudencē un līdz šim strādājusi par direktora vietnieci administratīvajos jautājumos Nacionālajā veselības dienestā, kā arī aktīvi darbojusies biedrībā “Par labāku Ķekavas novadu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pret sadrumstalošanos Atbildēt

    Tā ir muļķiba balsot par priekšvēlēšanu laikā izceptām oportūnistu partijām.

  2. Vai tad tik jauna kaut ko sapratīs no saimniekošanas ? Pēc skata vēl vidusskolniece.

    • Malacis Viktorija, lai Tev veicas un lai vairāk būtu tādu jaunu drosminieku, tad beidzot varbūt Latvija būtu īstajās rokās. Tādēļ jau valsts vadībā ir tas vecuma ierobežojums tāds, ka baidās no jaunajiem – nevienam nevajadzēja atļaut vairākas reizes būt par ministru tad tā lieta ietu…

  3. Beidzot normāls, jauns, mūsdienīgs cilvēks nevis senilie un korumpētie komunisti un bijušie kolhozu priekšsēdētāji

Draugiem Facebook Twitter Google+