Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ievēro mērenību un atturību! Horoskopi 16.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Attiecībās ar citiem cilvēkiem jāievēro atturība un mērenība. Jebkuras pārlieku spilgtas emocijas (kā pozitīvas, tā negatīvas) atstās sliktu ietekmi uz pašsajūtu. Iespējams, ka būs jāizšķiras – doties taisni, pa labi vai pa kreisi un tas attiecas gan uz privāto, gan darba jomu. Diena paies salīdzinoši rāmi, taču daudziem atmiņā uzausīs seni aizvainojumi un pāridarījumi. Ieteicams gan no tiem pēc iespējas ātrāk “atbrīvoties”, jo šīs atmiņas neko nerisinās, vien ietekmēs pašsajūtu.

Auns

Diena simbolizē varu un atbildību. Auni – vadītāji var vienlaikus darīt vairākas lietas – viss izdosies. Daudziem nāksies aktīvi piedalīties citu cilvēku dzīvēs – palīdzēt vai noraidīt lūgumu.

Vērsis

Šodien jāpacenšas radīt labas attiecības ar līdzcilvēkiem – strīdi un savas taisnības pierādīšana neuzlabo nekādas attiecības. Pat, ja runa ir par tavām un bērnu attiecībām. Bērni tevi nesāks respektēt tikai tāpēc, ka tu tā vēlies.

Dvīņi

Neraugoties uz to, ka tu ar savu partneri esi patiešām harmonisks pāris, tikko kā jūs viens otru iepazīstat tuvāk, rodas problēmas. Tev jāiemācās kontrolēt savas emocijas, mīlēt un baudīt dzīvi. Tam, iespējams, ir vajadzīgs vairāk laika, taču ir vērts censties.

Vēzis

Ja tu šodien spēsi demonstrēt stingru izlēmību, tu citos cilvēkos izpelnīsies uzticību. Daudzi tevi cienīs tavas mērķtiecības dēļ. Necenties par sevi radīt iespaidu, skatoties uz cilvēkiem “no augšpuses”.

Lauva

Šī diena simbolizē mērķtiecību. Tev ir jāseko savam mērķim pat tad, ja tev tas šķiet grūti un teju vai neiespējami. Ja tu šodien “nemetīsi plinti krūmos”, tev viss izdosies!

Jaunava

Šī diena viesīs tevī šaubas un bailes. Daudzas Jaunavas šodien sabremzēs savas aktivitātes, jo nejutīsies droši.

Svari

Ļoti piemērota diena operācijām. Taču jāņem vērā, ka sievietes šodien var saslimt, tāpēc ignorēt pirmās sliktās pašsajūtas pazīmes nevajadzētu! Izvairies no strīdiem un agresijas – tas var paaugstināt nelaimes gadījumu riskus.

Skorpions

Labvēlīga diena konstruktīvai saskarsmei ar citiem cilvēkiem. Koncentrē savu uzmanību un zināšanas uz tām lietām, kas ir reālas, nedzenies pēc nereāliem sapņiem!

Strēlnieks

Šodien tevi uztrauks citu cilvēku viedoklis par sevi. Tu ieklausīsies kritikā un aizrādījumos, un pat pievērsīsi uzmanību cilvēku skatienam tavā virzienā. Nevajadzētu tam pievērst pārlieku lielu vērību, it īpaši, ja šie cilvēki tev nav svarīgi un nespēlē lielu lomu tavā dzīvē.

Mežāzis

Tu jau sen sapņo, lai tavā dzīvē notiktu kaut kas neparasts un kļūtu uzreiz skaidrs, ka šī ir īstā atslēga uz tavu laimi, šī diena, iespējams, dos tev norādes, kur šo atslēgu meklēt. Neskatoties uz to, ka tu ierasti visu gribi darīt pats, iespējams, tev nevajag atteikties no “likteņa dāvanām”.

Ūdensvīrs

Lai arī mīlestība ir svarīga visām zīmēm, intīmajās attiecībās tev šodien jāietur pauze. Diemžēl, daudzi secinās, ka tas, ko tu novērtēji un cienīji līdz šim, patiesībā nemaz nav tavas cieņas vērts. Taču nebēdājies – tie cilvēki, kas tevi mīl, ir tev blakus. Baudi viņu uzmanību.

Zivis

Pastāv risks, ka tu šodien zaudēsi galvu mīlestības dēļ. Arī tiem, kas ir ģimenes cilvēki – arī jūs gaida dažādi pārsteigumi. Pārāk spēcīgas emocijas var negatīvi ietekmēt tavu pašsajūtu, tāpēc piebremzē.

LA.lv