×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. janvāris, 2012
Drukāt

Iezīmēts, neitralizēts un izolēts


Foto - LETAFoto - LETA

Par to, vīri, varam spriedelēt, vien laižot biķerīti pa rokām, kamēr šmakovkas butele vēl klausa – Satversmes aizsardzības birojs nekad nestāsta, kāpēc kādam, kā mūsu Joņam Urbanovičam, iedod vilka pasi, liedz pielaidi valsts noslēpumam. Kā viņi Joņu nopeilējuši, kā urbās, kamēr izurbās…

 

Kāda kukuška nenovaldīja mēli vai kāda vārna noķērca? Kazi, mūsu varonīgie izlūki “Saskaņas centra” frakcijā, sarkanbaltie pēddziņi Elksnītis un Zarītis (segvārdi Sprakšķis un Krakšķis) pastrādājuši, atmaskojošu audioierakstu piegādājuši? Tur jau pietiek ar nieku vien – kāds paziņo, kur vajag, ka Joņs nevis uzņēma meldiju par baltiem bērziem aiz ezera, bet častuškas pret valdību vīlēja! A moška godīgi katoļu patrioti nosūdzēja, ka Urbanovičs, sak, ne no mūsu klostera. Jomajo, ja nu šim pierakās tik tuvu klāt, ka Rēzeknē šķūnītī zem salmiem rāciju atrada! Varbūt i pats NATO saoda, ka šitais azbesta vecis reizumis paliek sarkans kā vēzis, bet citkārt ausis viņam kustējušās un ūsa atlīmējusies.

Kā politiķis Urbanovičs varēja iet, ka tevi divi deviņi zibens zellis un trallināt “kas man beja Saeimā nadzeivot”, kamēr viņam SAB (ir taču iestādes valsts drošības sardzē!) nepasniedza “mello zīmi”. Ko tas nozīmē? Ja nav pielaides, atņem šefti Saeimas Nacionālās drošības komisijā.

 

Jei bogu, kad pirms nākamajām vēlēšanām Jānis Urbanovičs lielīsies, ka būs Ministru prezidents, kā gailis uz zināmas konsistences vielas čupas, lai nesmīdina visu Latgali, ka tā krīt garzems un smejas, vēderu turēdama. Ar tādu černuhu ne vien par premjera ministri nevar tikt, bet arī par nomaļākā soliņa ministru – tādu tak pārbauda un valdības ēkā pat par garderobistu mēteļu pasniedzēju neņem!

 

Bulvārpreses dubļi liksies balti un viegli izbrienami, salīdzinot ar to, ka tevi SAB iezīmējis. Tas ir praktiski neitralizēts politiķis, kurš neder paša partijai priekšgalā un arī no Kremļa lai vairs necerē saņemt godalgas un medaļas. Lielā brekša politisko karjeru var likt tačkā un vest glabāt uz grantsbedrēm. “Costa Harmonia” kapteinim Urbanovičam pēc uzsēšanās uz zemūdens klints nelīdzēs pārvilkt sausas zeķes, kā nelīdzēja “Costa Concordia” kapteinim pēc avārijas.

Jābrīnās, kas Nacionālajai apvienībai būtu runājams un kādēļ kuluāros sasatiekams Urbanovičs, ja viņš ir drošības dienestu atzīts par politiski neuzticamu un izolējamu no valstiskiem noslēpumiem. Mūsu Joņs taisnosies pretī, ka viņš lādzīgs, lustīgs, uz mata Benijā Hilā atsities vīrs, bet kas tad deputāta zvēresta pārkāpējam ticēs, kauču viņš ņemtos krucifiksu no vienas vietas bučot. Pēc loģikas “SC” ar steigu jāgādā jauns, tīrs vadonis, bet tā partija ar loģisku spriešanu vis neizceļas – “esam par vienu valsts valodu, bet balsosim par krievu valodu”. Ej nu sazini, vai tam otram – Ušakovam – arī nav atņemta pielaide valsts noslēpumam. Nu – sūdīgi. Tāda ēstgriba pēc varas, bet tādas atkarpes sadurtas dvēselē. Latgaļu vīri saka – vo vellos, kas gan spētu paglābt mūsu Joņu. Ka pats Oto Skorceni nolaistos ar parašūtu un izrautu viņu no SAB nagiem!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+