×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. februāris, 2016
Drukāt

“If Apdrošināšana”: Franciskai Cimarei atgriezti no konta aizskaitītie līdzekļi (1)

Foto: LETAFoto: LETA

“If Apdrošināšana” šorīt saņemta informācija no zvērināta tiesu izpildītāja, ka pēc apdrošinātāja lūguma apturētajā izpildu lietā par rakstnieces Franciskas Cimares konta apķīlāšanu, viņai ir atgriezti no konta aizskaitītie finanšu līdzekļi 162 eiro apmērā, LA.lv pavēstīja uzņēmuma Komunikācijas vadītāja Daiga Bluķe.

“Vakar ar mums sazinājās Franciskas Cimares advokāte, kura ceturtdien tiksies ar mūsu juristiem, lai spriestu par tālāko rīcības plānu,” LA.lv pastāstīja Bluķe, norādot, ka pagaidām apdrošinātāji vēl nezina, kāda būs rakstnieces un viņas advokātes tālākā rīcība.

“Vēlos nedaudz skaidrot situāciju ar medijos izskanējušo informāciju par to, ka iespējams viens no negadījumā cietušajiem – motocikla vadītājs no Austrijas – varētu būt cietis vēl vienā negadījumā un līdz ar to tiek apšaubīts pieteikto zaudējumu apmērs. Proti, pievienotajā tiesas lietā atlīdzības pieprasījumā norādīta cita avārijas lieta un cits datums. Izanalizējot mūsu rīcībā esošo informāciju, esam nonākuši pie secinājuma, ka it kā otra Austrijas motocikla vadītāja satiksmes negadījuma vieta kļūdaini ir norādīta “If Apdrošināšana” (iepriekš “If Latvia”) tolaik esošā juridiskā adrese Rīgā, Kronvalda bulvārī 3. Šis pārpratums radies Austrijas apdrošinātājam pārsūtot dokumentus uz “If Latvia” juridisko adresi,” informē If Apdrošināšana galvenā juriste Maija Opmane-Vēbere.

Viņa piebilst: “Savukārt par kļūdaini norādīto negadījuma datumu nevis 2008. gada 5. jūnijā, bet gan 4. jūnijā, mēs skaidrojam ar to, ka cietušajiem pēc negadījuma netiek izsniegts nekāds protokols, kurā ir norādīta ar negadījumu saistītā informācija (tas paliek vien policijas rīcībā). Tāpēc atgriežoties savā mītnes zemēm, cietušais savu iesniegumu savam apdrošinātājam rakstīja pēc ilgāka laika un norādīja datumu, kuru atcerējās, proti, kļūdoties par vienu dienu. Taču pārējie cietušā pieteikumā norādītie fakti – gan vainīgais auto, gan citi fakti atbilst patiesībai. Mūsuprāt, pārrakstīšanās kļūda nevar būt par pamatu atteikumam izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību cietušajam, jo visi citi fakti, policijas protokoli, cietušo liecības un paskaidrojumi policijai, kā arī tāmes apstiprināja negadījuma datumu 5. jūniju.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … karmas likumi, Franciska. Padomā, kam, kad un kā pati esi nodarījusi pāri, un lūdz piedošanu. Tad arī pašai palīdzēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+