Laukos
Piensaimniecība

Igauņi “Almas” pienu sāk noformēt ar Nameja gredzenu un Latvijas karoga lenti0

Foto no Pixabay.com

Par godu Latvijas 100.dzimšanas dienai Igaunijas piena pārstrādes uzņēmums “Valio” izstrādājis īpašu produktu noformējumu, kurā izmatota Latvijas nacionālā simbolika — karoga lente un sakta ar Nameja gredzena motīvu.

Svētku iepakojumam izvēlēti divi populārākie “Valio” produkti — piens “Alma” 2,5% litra un pusotra litra iepakojumos. Īpašais svētku noformējums ietver ne tikai Latvijas karoga lentu, saktu ar Nameja gredzena motīvu un apsveikuma tekstu “Latvija, daudz laimes!”, bet arī nozīmīgākos Latvijas neatkarības nostiprināšanas gadskaitļus un datumus.

“Jau gandrīz 20 gadus piena pārstrādes uzņēmums “Valio” ir pārstāvēts arī Latvijā, un lepojamies, ka Latvijā mūsu piena produkti ir ļoti iecienīti un pircēji novērtē to kvalitāti. Ideju par apsveikumu vispirms īstenojām Igaunijā, un pašsaprotami radās doma šādā veidā sveikt arī kaimiņus – Latvijas iedzīvotājus. Konsultējoties ar Latvijas Valsts heraldikas komisiju, izveidojām īpašu piena iepakojuma noformējumu ar Latvijas simboliku kā svētku sveicienu. Piens ir viens no populārākajiem produktiem un nevienas ģimenes galds nav iedomājams bez tā, tādēļ jo svarīgāk šķita svētku apsveikumu izvietot tieši uz šī produkta,” skaidro “Valio International” pārdošanas direktors Rolands Maziņš.

“Valio” piena produkti ar īpašo jubilejas izlaiduma iepakojumu būs pieejami Latvijas pārtikas veikalos līdz šī gada beigām.

“Valio” Eesti ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Baltijā. Pārstrādāta svaigpiena produkti no Centrālās un Dienvidigaunijas saimniecībām pieejami pircējiem arī Latvijā, Lietuvā, Itālijā, Grieķijā un ASV. Uzņēmums ietilpst Somijas koncerna “Valio International Group” sastāvā.

LA.lv