Ekonomika
Nauda

Igauņi Baltijā ieviesīs norēķinu iespēju ar bezkontakta maksājumu uzlīmēm0


Igaunijas finanšu tehnoloģiju (fintech) jaunuzņēmums “Wallester” Baltijā un Ziemeļvalstīs nodrošinās jaunu maksājumu metodi – norēķinus ar bezkontakta maksājumu uzlīmēm.
Igaunijas finanšu tehnoloģiju (fintech) jaunuzņēmums “Wallester” Baltijā un Ziemeļvalstīs nodrošinās jaunu maksājumu metodi – norēķinus ar bezkontakta maksājumu uzlīmēm.
Publicitātes foto

Igaunijas finanšu tehnoloģiju (“fintech”) jaunuzņēmums AS “Wallester” ir izstrādājis unikālu elektronisko maksājumu platformu, kas ir piemērota pilnīgi visu veidu un formas maksājumu karšu apkalpošanai, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

Tostarp šobrīd ir uzsākti jaunās maksājumu metodes – VISA tehnoloģijās balstītu bezkontakta maksājumu uzlīmju – testēšana.

Ar šīm uzlīmēm būs iespējams norēķināties tāpat kā ar līdzšinējām bezkontakta plastikāta maksājumu kartēm, bet to būtiska priekšrocība būs tā, ka uzlīmes varēs piestiprināt gandrīz jebkādai virsmai.

Piemēram, uz mobilā tālruņa vai aproces. Jaunā maksājumu karšu izsniegšanas platforma Baltijas un Ziemeļvalstīs tiks ieviesta 2019. gada 3. ceturksnī.

Jaunās uzlīmes būs pirmās VISA maksājumu kartes, kas domātas tikai bezkontakta maksājumiem.

Mazizmēra bezkontakta uzlīmju pašlīmējošā kārta ļaus tās piestiprināt praktiski jebkurai virsmai. Uzlīmes varēs izmantot visos VISA sertificētajos bezvadu termināļos vai tiešsaistē kā virtuālas kartes.

“Wallester” izpilddirektors Ahto Perls norāda, ka jaunās digitālo maksājumu tehnoloģijas turpinās pārveidot tirgu un dominēt jaunos produktu piedāvājumos Eiropā, tāpēc ar lielu entuziasmu kompānija “Wallester” uzsāk bezkontakta maksājumu uzlīmju izmēģināšanu uz mūsu pakalpojumu platformas.

Uzlīmes ir iespējams pielīmēt gandrīz jebkam. “Wallester” ir ieinteresēta palīdzēt uzņēmumiem izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai vienkāršotu un optimizētu maksājumu procesus.

“Savā platformā aktīvi testējam un ieviešam dažādus jaunākos digitālo maksājumu tehnoloģiskos risinājumus ar uzsvaru uz mazizmēra (SIM kartes lieluma) valkājamām bezkontakta un inovatīvām drošības tehnoloģijām, piemēram “VISA Token Service” (VTS), kas ir izmantojama “Apple Pay”,” stāsta A. Perls.

Jaunajai bezkontakta maksājumu metodei kompānija “Worldine”, kas ir Eiropas līderis maksājumu un transakciju pakalpojumu industrijā, piegādā drošu apstrādes risinājumus un papildu pakalpojumus, piemēram, “VISA gateway”, krāpšanās un strīdu pārvaldību, izmantojot tās “WL 1-Click Card Processing” risinājumu.

“Wallester” koncentrējas uz jaunu, elastīgu un ātru maksājumu risinājumu izstrādi, tāpēc jau tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno pievienot savam portfelim arī dažādas citas tehnoloģijas, paplašinot savu piedāvājumu ārpus tradicionāliem plastikāta karšu produktiem.

“Tuvākajā nākotnē testēsim iespējas ievietot maksājumu kartes dažādos citos ikdienā bieži izmantojamos priekšmetos, piemēram, pulksteņos, aprocēs u.c., kas pavērs iespēju tos izmantot kā maksājumu kartes,” atklāj A. Perls.
Saistītie raksti

AS “Wallester” ir 2016. gadā dibināts Eiropas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas specializējas jaunu digitālo maksājumu platformu izstrādē.

“Wallester” unikālā digitālā maksājumu platforma ikvienam maksājumu karšu izsniedzējam (piemēram, tirgotājiem un bankām) nodrošina iespēju gan optimizēt karšu izgatavošanas un apkalpošanas izmaksas, gan arī sākt lietot jaunākos tirgū pieejamos digitālos maksājumu karšu risinājumus.

“Wallester” piedāvā elektronisko maksājumu risinājumus, kas ir balstīti “VISA” elektronisko maksājumu tehnoloģijās.

LA.lv