×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2014
Drukāt

Igaunijā atklāts atrakciju parks “Lotes zeme” (6)

Bruno.Lotte.Lote.Albert.jpg

Igaunijā pie Pērnavas durvis vēris pazīstamās grāmatu un animācijas filmu varones Lotes atrakciju parks “Lotes zeme”.

Kā norādīts atrakciju parka mājaslapā, “Lotes zeme” ir tematiskais parks, uz kuru tiek aicinātas ģimenes pavadīt kopā visu dienu.

“Lotes zeme” atrodas sešu kilometru attālumā no Pērnavas Rīgas virzienā. Parks izvietots pie jūras, priežu meža zaļumos.

Parkā ir vairāk nekā 100 atrakcijas, izgudrotāju ierīces un rotaļu darbarīki. “Lotes zeme” piedāvā maldīties pa labirintu, iepazīties ar pasaules telpu planetārijā, atklāt aizraujošus mūzikas instrumentus un radīt mūziku kopā ar kaķu māti Paulu, sportot kopā ar kaķu tēvu Mati, meistarot Oskara šķūnī kopā ar Lotes tēvu, spēlēt jautras spēles kopā ar Loti, Bruno un Albertu, kā arī klausīties vecā ceļotāja Klausa stāstus par tālajām pastaigu takām.

Parks šovasar būšot atvērts līdz 31.augustam, katru dienu no plkst.10 līdz 18. Ieejas maksa vienam cilvēkam ir 15 eiro, bet bērniem līdz divu gadu vecumam parks ir bez maksas.

Kā ziņots, zinātkārā, attapīgā un draudzīgā sunenīte Lote ir igauņu rakstnieku Janno Peldmā un Heiki Ernitsu grāmatu – “Lote no Izgudrotāju ciema”, “Lotes ceļojums uz dienvidiem” un “Lote un Mēnessakmens noslēpums” – galvenā varone. Lote dzīvo neparastajā Izgudrotāju ciemā, kurā ikviens iemītnieks ir atjautīgs, izdomas bagāts un radošs un spēj atrisināt visas problēmas. Grāmatu un animācijas filmu tēli ir labestīgi, darbīgi un izpalīdzīgi, un vai ikkatrā grāmatas lappusē norisinās aizraujoši notikumi, atgadās negaidītas un smieklīgas situācijas. Lote kopā ar draugiem nudien negarlaikojas – viņa mācās džudo un piedalās sacīkstēs, ārstē leduslāci, ceļ mājokļus maziem, ziliem zilonīšiem, makšķerē pankūkas, nokļūst sapņu pasaulē, kuģo ar ledus gabalu un – pats galvenais – palīdz ikvienam, kurš nokļuvis nelaimē.

Lote ir iemīļota gan Igaunijā, gan Latvijā.

Par Lotes piedzīvojumiem Latvijas filmu studijā “Rija” sadarbībā ar Igaunijas “Eesti Joonisfilm” ir tapušas arī animācijas filmas, tāpat ir izdotas divas krāsojamās grāmatiņas ar uzdevumiem “Prāto un krāso!”

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Loti labi tagat es gribu iet tur

  2. loti labi es tagad gribu iet tur.

  3. “igauņu rakstnieku Janno Peldmā un Heiki Ernitsu grāmatu – “Lote no Izgudrotāju ciema”, “Lotes ceļojums uz dienvidiem” un “Lote un Mēnessakmens noslēpums”” – lūdzu labojiet šo aplamo teikumu! Grāmatu autors ir Andruss Kivirehks, bet Peldmā un Ernitsu grāmatu – animācijas filmu režisori.

  4. Es neko nevaru izlasīt, jo nav iespējams novākt uzmācīgo Lattelecom reklāmu

  5. Mājaslapā lottemaa.ee norādīts,ka bērniem līdz 3 (trīs) gadiem ieeja bezmaksas. “Žurnalist”,iemācies lasīt un skaitīt!

Draugiem Facebook Twitter Google+