Pasaulē
Baltija

Igaunijā notikusi pasažieru vilciena un kravas auto sadursme; vairāki ievainotie0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto AFP/Scanpix/LETA

Igaunijas ziemeļos otrdien uz dzelzceļa pārbrauktuves notikusi pasažieru vilciena un alkohola reibumā esoša šofera vadītas smagās automašīnas sadursme, kurā ievainoti deviņi cilvēki, paziņojusi policija.

Sadursme notikusi Harju apriņķī netālu no Keilas pilsētas.

“Kravas automašīna bija tik nopietni deformēta, ka bija nepieciešama glābēju palīdzība, lai izvilktu vadītāju no kabīnes. Pēc sākotnējām ziņām, smagus miesas bojājumus guvis 49 gadus vecais vilciena mašīnists un 50 gadus vecais kravas automašīnas vadītājs,” sacīts policijas paziņojumā.

“Pēc jaunākās informācijas, “ātrā palīdzība” aizveda no notikuma vietas deviņus cietušos – kravas automašīnas vadītāju, vilciena mašīnistu, vilciena pavadoni un sešus vilciena pasažierus,” norāda policijas preses sekretārs.

Vēlāk policija pavēstīja, ka ekspertīzē konstatēts, ka smagās automašīnas vadītājs bijis alkohola reibumā, tomēr nesniedza ziņas par to, cik smaga bijusi viņa reibuma pakāpe.

Vilciens bijis ceļā no Rīziperes uz Tallinu, kad uz pārbrauktuves notika sadursme. Tās dēļ lokomotīve un pirmais vagons noskrēja no sliedēm.

LA.lv