Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
1. decembris, 2016
Drukāt

Igaunijā organizē ārkārtas rezervistu mācības (2)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Igaunijas Aizsardzības spēki 2.-5.decembrī rīko ārkārtas rezervistu mācības, kurās piedalīsies vairāk nekā 300 rezervistu no 433.kājnieku rotas, ko veido zemessardzes organizācijas “Kaitseliit” pārstāvji Veru apriņķī, kā arī štāba sakaru bataljona rezervisti, kas iesaukumu pabeidza 2014.gadā.

Visiem mācībās iesaistīto vienību rezervistiem piektdien pulksten 20 jāierodas iepriekš izziņotā vietā, ceturtdien aģentūru BNS informēja Igaunijas aizsardzības spēku preses dienestā.

Uz mācībām uzaicinātajiem tiks nosūtīta īsziņa un elektroniskā pasta vēstule, kā arī viņi tiek informēti plašsaziņas līdzekļos un Aizsardzības spēku mājaslapā.

Ārkārtas rezervistu mācību mērķis ir izmēģināt, kā funkcionē komandu ķēde no valdības lēmuma pieņemšanas līdz aicinājuma nonākšanai pie ātrās reaģēšanas spēku rezervistiem un vienības kaujas gatavības sasniegšanai.

Šogad Igaunijā spēkā stājās Valsts aizsardzības likums, ar kuru tiek modernizēti Igaunijas aizsardzības principi un kas paredz iespēju rezervistus izsaukt ar 24 stundu brīdinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lotwā kā morgā…

  2. Varbūt- rezervistu ārkārtas mācības? Vārda vietai teikumā ir būtiska nozīme!

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+