×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Igaunijā pastiprinās cīņu pret satiksmes noteikumu pārkāpumiem

auto3

Lai turpinātu sekmīgo cīņu pret ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, Igaunijas policija plāno nosūtīt ielās papildspēkus un piemērot bargākus sodus vainīgajiem, ziņo laikraksts “Eesti Päevaleht”.

“Kamēr pašreiz dienā uz ielas strādā vidēji 89,8 komandas, pāris mēnešu laikā to skaitam jāpieaug līdz simtam,” norādīja Policijas un robežapsardzes pārvaldes pārstāvis Alo Kirsimē. “Lai nodrošinātu divu cilvēku komandu, strādājam 24 stundas septiņas dienas nedēļā, policijai jāatrod aptuveni 110 papildus cilvēki,” viņš piebilda.

Policija iecerējusi izmaiņas arī sodu sistēmā. “Mēs koncentrēsimies uz vistiešākajām briesmām, tas ir, pārkāpumiem, kas var beigties ar cilvēku upuriem,” paziņoja Kirsimē. Paskaidrojot domu, viņš norādīja, ka, piemēram, transporta līdzeklis bez derīgas apdrošināšanas parasti nerada draudus citiem cilvēkiem, bet braukšana dzērumā gan, tāpat arī atļautā ātruma pārsniegšana un bīstama manevrēšana. Igaunijā jau otro gadu pēc kārtas vērojama satiksmes negadījuma skaita samazināšanā, sarūk arī satiksmes noteikumu pārkāpumu skaits un negadījumos bojāgājušo skaits.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+