Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. novembris, 2013
Drukāt

Igaunijā sāks Baltijas jūras izpēti “Balticconnector” gāzesvada izbūvei

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

epa03863918 A cavern engineer inspects the connection to gas pipes of the new natural gas storage in Jemgum, Germany, 12 September 2013. Germany's largest underground natural gas storage of the company astora GmbH was officially taken into operation. EPA/INGO WAGNER

Somijas gāzes koncerns “Gasum” ceturtdien Igaunijas teritoriālajos ūdeņos kopā ar Igaunijas dabasgāzes kompānijas “Eesti Gaas” gāzes tīklu pakalpojumu meitasuzņēmumu “EG Vorguteenused” sāk Baltijas jūras dibena pētījumus par plānota gāzesvada “Balticconnector” ietekmes uz vidu novērtējumu.

“Gasum” informēja, ka Somijā tādi pētījumi sāks nākamnedēļ.

Ietekmes uz vidi novērtējuma plāns ir izstrādāts un oficiālam ietekmes uz vidi novērtējuma sākumam ir nepieciešams Igaunijas varas iestāžu apstiprinājums. Somija un Igaunija iepriekš vienojās, ka procedūra sāksies abās valstīs vienlaikus.

Vairāk nekā 110 miljonu eiro (77,3 miljonu latu) vērtais projekts “Balticconnector” savienos Somijas un Baltijas valstu dabasgāzes tīklus. Tas atbilst “Gasum” plāniem uzbūvēt sašķidrinātās gāzes termināli (SGT) Inko pagastā Somijas līča ziemeļu piekrastē.

Eiropas Komisija pieņems lēmumu par finanšu investīciju atbalstu “Balticconnector”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+