×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2014
Drukāt

Igaunijā skolnieks atzīstas konfliktos ar skolotāju pirms viņas nošaušanas (1)

klase_LETA4

Devītās klases skolnieks Vahurs Rūts, kurš pirmdien nošāva skolotāju Igaunijas dienvidu pilsētā Vīlandē, atzinies policijas izmeklētājiem, ka iepriekš ir konfliktējis ar nogalināto vācu valodas skolotāju.

“Zēns sacīja izmeklētājiem, ka atzīstas savā nodarījumā. Zēns stāstījis, ka viņa attiecības ar vācu valodas skolotāju nav bijušas labas, tomēr atzinās, ka nav runājis par to ar citiem skolas darbiniekiem vai saviem vecākiem,” trešdien žurnālistiem sacīja Igaunijas Dienvidu reģionālās prokuratūras preses pārstāve Kristīna Kostina.

Vienlaikus prokuratūra uzsvēra, ka šī ir sākotnējā informācija un aizdomās turētā sniegtie paskaidrojumi un nozieguma motīvs vēl ir jāpārbauda.

“Policija arī saņēma novērtējumu par zēna veselības stāvokli. Ārstu vērtējumā, viņam ir nepieciešama tūlītēja ārstēšana. Pašlaik zēns paliks slimnīcā, kur viņu novēro ārsti. Tālākie soļi ir atkarīgi no ārstu vērtējuma un secinājumiem,” klāstīja Kostina.

Turpinās pirmstiesas procedūra krimināllietā – tiek nopratināti liecinieki un veiktas nepieciešamās pārbaudes, tostarp aizdomās turētā psiholoģiskā un psihiatriskā analīze.

Jau vēstīts, ka otrdien 15 gadus vecā Rūta veselības stāvoklis strauji pasliktinājās un viņš tika nogādāts slimnīcā, kur policijas izmeklētājiem bija iespēja pabeigt aizdomas turētā nopratināšanu.

Pirmdien Rūts skolā Vīlandē nošāva savu 56 gadus veco vācu valodas skolotāju Eni Sarapiku.

Sākotnējā informācija liecina, ka skolnieks šāvis no savam tēvam piederoša revolvera. Šaušanas motīvs pagaidām nav zināms.

Saistībā ar pašlaik pieejamo informāciju kriminālprocess notiek pēc Igaunijas Sodu kodeksa panta par slepkavību. Izmeklēšanu veic Dienvidu prefektūra un vada Dienvidu reģionālā prokuratūra.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Jā, jā. Sliktas attiecības ir nozīmīgs iemesls, lai slepkavotu.
  Patiešām izcili nozīmīgs iemesls.
  Ne tā paskatījās.
  Laikus nepaslavēja.
  Neļāva stundā spaidīt mobilā pogas.
  Lika mācīties, ne tikai atsēdēt.

  Un, ja vēl tēta stiprā mugurdaļa, tad ir labi saprotams ka drīkst VISU. Pilnīgi visu. Un jo trakāk, jo labāk, jo varēs tēlot slimu govi un nepieskaitāmu, varēs iežēlināt. Varēs nokļūt žēlojama upura lomā.

  Jo vairāk tiks muļļāti šāda tipa rakstiņi, kas attaisno, meklē iebildes izdarītajam noziegumam, jo vairāk sadūšosies šādi bagātu, izlaistu vecāku bērniņi.
  Durs ar zīmuļiem, kodīs un skrāpēs, sitīs un durs.
  Šaus.

Draugiem Facebook Twitter Google+