×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Igaunijā vīrietis pie skolām uzmācies bērniem; vismaz desmit cietušie

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Policija Tallinā otrdien aizturējusi 48 gadus vecu vīrieti aizdomās par seksuāla rakstura darbībām ar nepilngadīgajiem, un policija lūdz atsaukties iespējamos vīrieša upurus.

Sākotnējās izmeklēšanas rezultāti liecina, ka vīrietis, kas tiek identificēts kā Aleksejs, 2015.un 2016.gadā netālu no vairākām skolām Tallinas Lasnamē rajonā nepiedienīgā veidā sevi eksponējis bērnu klātbūtnē, kā arī sabiedriskā vietā nodarbojies ar pašapmierināšanos, informēja Igaunijas Policijas un robežsardzes departamenta preses dienestā.

Vīrietis iepriekš nav kriminālo sodīts, bet tiesa apmierināja prokuratūras lūgumu noteikt viņam apcietinājumu, lai novērstu iespējamo atkārtotu noziegumu izdarīšanu.

Igaunijas Ziemeļu prefektūras Kriminālbiroja Bērnu aizsardzības dienesta vadītājs Reino Raivets sacīja, ka pašlaik ir zināms par apmēram desmit cietušajiem šajā lietā, bet policijai ir pamats pieņemt, ka cietušo skaits ir lielāks.

“Mēs saprotam, ka cietušajiem ir grūti runāt par pārdzīvoto, turklāt cietušie ir mazi bērni. Tomēr ir jāsaprot, ka policijai ir jāsavāc informācija par pēc iespējas lielāku noziegumu skaitu, kurus varēja pastrādāt aizdomās turētais, lai sauktu viņu pie atbildības. Tādēļ lūdzam vecākus parunāt ar saviem bērniem, mēs gaidām jebkādu informāciju, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā,” viņš klāstīja.

Policija lūdz atsaukties arī vīrieša netiklo darbību aculieciniekus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+