Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

Igaunijas aizsardzības spēki plāno papildu mācības rezervistiem (1)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Tallina. Valsts aizsardzības spēki plāno rīkot papildu mācības rezervistiem ar ļoti īsu apziņošanas laiku, un pirmās no tām varētu notikt jau tuvākajos mēnešos, iespējams, pat līdz gadumijai. Kā norādījis Igaunijas Aizsardzības ministrijas pārstāvis, mācību mērķis būs pārbaudīt rezervistu kaujas gatavību. Iespēju rīkot mācības, uz kurām rezervisti tiek sapulcināti 24 stundu laikā, pavēris Valsts aizsardzības likums, kas stājās spēkā šā gada sākumā. Uz šīm mācībām paredzēts iesaukt gan vienības, kas izveidotas obligātā karadienesta laikā, gan rezerves vienības, kas piedalījušās mācībās zemessardzē “Kaitseliit” (“Aizsardzības līga”). Valsts aizsardzības likums pieļauj iespēju šādas mācības rīkot uz laiku līdz 60 dienām, bet ilgums būs atkarīgs no nepieciešamības. Šādu mācību nepieciešamību nosaka pārmaiņas drošības situācijā, jo krīzes šobrīd attīstās ļoti ātri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kad latvijieši modīsies ???
    Vai kad pūķins maršēs pa 11.novembra krastmalu ?
    Vai, ar mums jau nekas nenotiks – mums viss ir sarunāts.
    Ar kuru ?

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+