×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

Igaunijas dziesma neiekļūst “Eirovīzijas” konkursa finālā (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā otrdienas vakarā notika “Eirovīzijas” dziesmu konkursa pirmais pusfināls, un starp tā dalībniekiem bija Igaunijas pārstāvis Jiri Potsmanns ar dziesmu “Play”, kurš gan neiekļuva finālā, vēstīja ziņu portāls rus.err.ee.

No pirmā pusfināla finālā iekļuva 10 valstis – Armēnija, Austrija, Azerbaidžāna, Čehija, Horvātija, Kipra, Krievija, Malta, Nīderlande un Ungārija.

Igauniju šogad “Eirovīzijā” pārstāvēja Jiri Potsmanns ar dziesmu “Play”, uzstājoties ar 13.numuru. Šīs dziesmas autori ir Freds Krigers, Vallo Kikass un pagājušā gada “Eirovīzijas” dalībnieks no Igaunijas Stigs Resta.

Otrais pusfināls notiks ceturtdien. To atklās Latvijas pārstāvja Justa uzstāšanās, pēc kura uz skatuves iznāks konkursa dalībnieki no Polijas, Šveices, Izraēlas, Baltkrievijas, Serbijas, Īrijas, Maķedonijas, Lietuvas, Austrālijas, Slovēnijas, Bulgārijas, Dānijas, Ukrainas, Norvēģijas, Gruzijas, Albānijas un Beļģijas.

Katra pusfināla gaitā tiek atlasīti pa 10 dalībniekiem, kas iekļūst finālā.

Bez šādas atlases finālā iekļūs Francijas, Itālijas, Lielbritānijas, Spānijas, Vācijas un pērnā gada uzvarētājas Zviedrijas pārstāvji. Uzstāšanās kārtība “Eirovīzijas” finālā, kurš notiks sestdien, tiks noteikta pēc tam, kad kļūs zināmi otrā pusfināla uzvarētāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+