×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

Igaunijas Jūras muzejā atklās vērienīgu ”Titānika” izstādi

Autors: LETA/AFPAutors: LETA/AFP

Titāniks

Jūras muzejā Igaunijā, kas izvietots vēsturiskajos celtniecības angāros Tallinas hidroplānu ostas ”Lennusadam” teritorijā, no 15.novembra līdz nākamā gada 31.martam būs apskatāma jauna ekspozīcija ””Titāniks”: Artefaktu izstāde””, ziņo travelnews.lv.

Izstādē būs apskatāmi vairāk nekā 200 oriģinālu vienību, kas izceltas no okeāna četru kilometru dziļumā ap “Titānika” vraku.

”Titānika” bojāeja, kuras dēļ dzīvību zaudēja vairāk nekā 1500 cilvēku, notika pirms 101 gada. Pateicoties veiktajai rekonstrukcijai, izstādes apmeklētāji varēs apskatīt, kādi bija tā laika lielākā un greznākā pasažieru kuģa numuriņi, tāpat varēs iejusties pasažieru ādā uz ”Titānika” klāja, saņemot iekāpšanas caurlaides kopiju, kā arī pastaigāt pa pirmās klases koridoru, ielūkoties dažādu klašu kajītēs, apbrīnot lielās slavenās kāpnes un sajust vēsumu no īstas ledus sienas.

Izstādē apmeklētāji varēs iepazīt kuģa būves procesu, pasažieru dzīves, domas un sapņus, traģisko sadursmi un katastrofas sekas, kā arī sarežģīto ekspedīciju okeāna dzelmē, vēsta travelnews.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+