×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. janvāris, 2013
Drukāt

Igaunijas ministrs: Putina izteikumi par attiecību uzlabošanu uztverami nopietni

Foto - AFPFoto - AFP

Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Paets paziņojis, ka uztver nopietni Krievijas prezidenta Vladimira Putina izteikumus par attiecību uzlabošanu ar Igauniju un nedomā, ka tā bijusi tikai diplomātiska pieklājība, ziņo laikraksts “Postimees”.

“Akreditācijas prezentēšanā tiek sacīti dažādi teikumi un dažreiz netiek teikts nekas. Es no tiesas uztvertu kaimiņvalsts prezidenta vārdus nopietni,” norādīja Paets. Viņš atgādināja, ka labu attiecību uzturēšana ar kaimiņvalstīm, tostarp Krieviju, vienmēr bijis Igaunijas mērķis. “Aplūkojot sadarbību pēdējā laikā un tās pastiprināšanos daudzās jomās, attīstība bijusi pozitīva. Ja mēs paskatāmies uz ekonomiskajām attiecībām un kontaktiem starp individuālām personām, piemēram, tūrismu un komunikāciju starp dažādām ministrijām, pēdējos gados attiecības tiešām virzījušās uz labo pusi,” atzīmēja Paets. “Tāds virziens varētu saglabāties. Tas ir ļoti pozitīvi, ka Krievijas prezidents redz nepieciešamību attīstīt attiecības ar Igauniju.”

Putins, pieņemot jaunā Igaunijas vēstnieka Jiri Luika akreditācijas vēstuli, sacīja, ka Krievija ir gatava attīstīt konstruktīvas attiecības ar Igauniju, balstoties kopīgās interesēs un pozitīvā potenciālā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+