×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Igaunijas pasažieru kuģis piedāvā darbu kaķim (2)

kakis

Igaunijas pasažieru pārvadājumu kuģis “Katharina” meklē jaunu komandas biedru – kaķi, liecina darba vakanču portālā “CV-Online” ievietotais sludinājums, vēsta “Postimees”.

Sludinājumā teikts, ka kandidātam ir jābūt patstāvīgam, apņēmīgam, enerģiskam, tīrīgam, apveltītam ar labu dzirdi un redzi, kā arī jāmāk peldēt. Potenciālais darbinieks nedrīkst baidīties no ūdens, nemierīgas jūras un spraiga darba ritma. Par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība jūras lietās un iepriekšēja darba pieredze.

Pretī oficiālajam kuģa kaķim tiek solīts brīvs darba grafiks, bezmaksas dzīvesvieta, ēdiens neierobežotā daudzumā un iespēja nosnausties, kad vien sirds kāro. Ja jaunais darbinieks uzrādīs īpaši labus darba rezultātus, viņam naktīs būs atļauts gulēt paša kuģa kapteiņa Heiki Haldres kajītē.

Kuģa “Katharina” kapteinis laikrakstam “Postimees” atklāja, ka jau saņēmis vairāku interesentu pieteikumus.
Haldre stāstīja, ka līdzšinējais kuģa oficiālais kaķis kļuvis pārāk vecs dzīvei uz jūras un tāpēc devies vecumdienas aizvadīt uz sauszemes.

Kuģis “Katharina” kursē Igaunijas ūdeņos, galvenokārt Tallinas līcī, vizinot pasažierus izbraucienos jūrā un līdz Naisāres salai. Uz kuģa tāpat iespējams rīkot dažādus banketus un svinības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Miau! Esmu siāmiete pašos ziedu gados. Atbilstu visām uzstādītajām prasībām,plius vēl protu uzturēt patīkamas sarunas ,protu stereomurrāšanu un,vispār ,esmu ļoti pievilcīga un gudra. Vienīgi tajā kapteiņa kajītē – kur tieši būs ļauts gulēt? Parasti guļu uz spilvena,piekļaujoties pie vaiga. Uz grīdas – pilnīgi izslēgts.Un katru dienu – pa svaigai zivtiņai.Ar tām pelītēm tā būs,kā būs-nu negaršo.Gaidu piedāvājumu!

  2. vai var pieteikties no citām ES valstīm? Mums taču ir brīva darbaspēka kustība.

Draugiem Facebook Twitter Google+