×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Igaunijas policisti veic reidu Latvijas robežas tuvumā

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Igaunijas policijas un Nodokļu un muitas pārvaldes amatpersonas pirmdien veica kopīgu operāciju uz valsts robežas ar Latviju, kuras laikā slēdza 16 robežšķērsošanas punktus, bet mobilā patruļa pārbaudīja sānu ceļus.

Igaunijas policijas Dienvidu prefektūras teritorijā kopumā reida laikā tika pārbaudīti 277 transportlīdzekļi un 506 personas, no kurām 25 personām nebija nepieciešamo dokumentu. Tika atklāti septiņi Satiksmes likuma pārkāpumi un viens Sabiedriskā transporta likuma pārkāpums.

Rietumu prefektūrā reida laikā Igaunijas amatpersonas pārbaudīja 89 transportlīdzekļus un 167 Eiropas Savienības pilsoņus un 13 citu valstu pilsoņus. Pārbaužu rezultātā tika atklāti trīs Satiksmes likuma pārkāpumi un četri Motorizēto transportlīdzekļu likuma pārkāpumi. Četros gadījumos personas – visas bija Šengenas zonas valstu pilsoņi – nespēja uzrādīt nepieciešamos ceļošanas dokumentus.

Igaunijas Dienvidu prefektūras robežsardzes dienesta vadītājs Tamars Tamms norādīja, ka operācija bijusi regulāra pārbaude.

Kopējā operācijā piedalījās 29 transportlīdzekļi un 58 atbildīgo dienestu amatpersonas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+